Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Titeket mennyire idegesítenek...

Titeket mennyire idegesítenek a szirénázó autók?

Figyelt kérdés
2018. máj. 2. 20:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Okkal szirénáznak, nem idegesít a sziréna hangja.
2018. máj. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

Nem igazán.

Ha mondjuk egy mentőállomás mellett laknék, akkor tuti az agyamra menne.

2018. máj. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk aki Budapesten lakik az hozzá van szokva.
2018. máj. 2. 20:53
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
A közelemben van egy tűzoltóság, így rohaok én is megnézni, hogy melyik egység megy, mert érdekes, magával ragad. Azonban ha 6 másik szirénázó valami megy még pluszba, akkor feszkós leszek.
2018. máj. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is az egyik tűzoltóság közelében élek, nem mondom, hogy soha nem èbresztettek mèg fel, de nagyon fontosnak tartom, hogy idejében odaérjenek a káresetekhez, így nem bosszantom magamat azon, hogy zajosak.
2018. máj. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%

Minden hétvégén 7 körül a közeli utcában szirénázik valami.

A környéken 0 a forgalom, abban az utcában is minden hétvégén reggel hétkor.

És ez megy hónapok óta.

Kertes házak vannak, tűzoltóság, mentők a város masik végén. Rendőrörs sincs a közelben.

Szerintem valaki direkt szívózik.

Egyébként nem zavarna, és más helyzetben sosem bosszant, mert életeket mentenek, de ez szívatás.

2018. máj. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Idegesít, nagyon hangos, van vagy 120 decibel, nekem befájdul tőle a fülem. De mit lehet tenni, azért hangos, hogy felhívja magára a figyelmet. Mindig befogom a fülem, ha hallom, hogy közelít.
2018. máj. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

Régebben nem zavart, aztán másfél évig laktam bécsben, ott csak akkor szirénáztak ha kereszteződésbe értek vagy ha valaki tényleg nem látta hogy jönnek, és működött, jó 20-ból 1 szirénázott többet is, de simán villogóval pár 10 másodperces szirénával végigmetek délután 5-kor egy kerületen. Itthon mi van, 10000-res kisváros, szombat délután 3 óra nulla forgalom és szirénázik mintha muszály lenne.

Szóval engem már idegesít.

2018. máj. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nem idegesit , ha 1 db ilyen auto elmegy mellettem, vagy a lakas kozeleben , es hallom bentrol. vszont ha tobb is megy egymas utan, akkor mindig elfog a felelem, es halat adok, hogy nem hozzank jonnek.
2018. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Vidékiként ez ami itt van, hogy 5-10 percenként megy valami, ez elviselhetetlen.
2018. máj. 2. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!