Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook






Kategória: Közlekedés » Közlekedésbiztonság

A kérdés

Ausztriai magyarok! Parkolasert kaptam avagy a tàblàmra figyeltek fel?

Ezt talaltam ma az automon. Elvileg ingyenes parkoloban parkoltam,tobbszor is parkoltam mar itt. Ár miert nincs? Valaki tudja miez?

[link]



Keress kérdéseket hasonló témákban: Ausztria, büntetés, parkolás

 2018. máj. 9. 21:23  Privát üzenet  

A válaszok
Milyen tábláról írsz? Gyenge vagyok németből, de ha jól értem, feljelentett, nem helyszín bírságolt.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2018. máj. 9. 21:56 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
A kérdező kommentje:

valaki feljelentett?

# 2/6Időpont 2018. máj. 9. 22:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Rendszámtáblára gondoltam.

# 3/6Időpont 2018. máj. 9. 22:34 Privát üzenet
Az Es musste Anzeige erstattet werden szöveg miatt gondoltam, hogy a rendőr

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2018. máj. 10. 06:25 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
Ez bizony egy feljelentésről szóló értesítés. Kérdés például, hogy tényleg ingyenes volt-e az a parkoló és nem volt-e más korlàtozás (pl. a közeli üzlet vásárlói részére fenntartva).

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2018. máj. 10. 06:42 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
Jó némettudású révén mondthatom, hogy az osztrák Graz-ban bizony tilosban parkoltál és ez nem egy hétköznapi, hanem egy rendőrségi (Polizei) cetli. Talán nem minden jött-ment autónak ingyenes a hely, hanem valami tagság, igazolvány vagy kártya esetén nem kell fizetni a parkolásért.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2018. máj. 27. 22:59 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése



Kapcsolódó kérdések
Szerintetek méltatlan szabálytalan parkolásért (kapubejáróban, kerékpárúton, járda közepén) kihívni a rendőröket?
Ma felcetlizte a kocsinkat egy közteres és nem bírságot szabott ki tilosban parkolásért, hanem feljelentést tesz. Van ilyen?
Kecskeméten büntetnek-e tilosban parkolásért térfigyelő kamerák alapján?
Tilosban parkolásért számíthatok büntetésre?
10. 000 Ft-ra büntettek rokkant helyen való parkolásért, mert elfelejtettem kitenni az engedélyt, amit később faxoltam a bíróságnak. De így is fizetnem kell. Ez jogos?
Budapesten holnap fizetni kell a parkolásért?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések a Közlekedésbiztonság rovatból








Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!