Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ausztriai magyarok! Parkolaser...

Ausztriai magyarok! Parkolasert kaptam avagy a tàblàmra figyeltek fel?

Figyelt kérdés

Ezt talaltam ma az automon. Elvileg ingyenes parkoloban parkoltam,tobbszor is parkoltam mar itt. Ár miert nincs? Valaki tudja miez?

[link]



2018. máj. 9. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen tábláról írsz? Gyenge vagyok németből, de ha jól értem, feljelentett, nem helyszín bírságolt.
2018. máj. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
valaki feljelentett?
2018. máj. 9. 22:22
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendszámtáblára gondoltam.
2018. máj. 9. 22:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Az Es musste Anzeige erstattet werden szöveg miatt gondoltam, hogy a rendőr
2018. máj. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony egy feljelentésről szóló értesítés. Kérdés például, hogy tényleg ingyenes volt-e az a parkoló és nem volt-e más korlàtozás (pl. a közeli üzlet vásárlói részére fenntartva).
2018. máj. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jó némettudású révén mondthatom, hogy az osztrák Graz-ban bizony tilosban parkoltál és ez nem egy hétköznapi, hanem egy rendőrségi (Polizei) cetli. Talán nem minden jött-ment autónak ingyenes a hely, hanem valami tagság, igazolvány vagy kártya esetén nem kell fizetni a parkolásért.
2018. máj. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!