Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » B kategórás eltiltást kaptam....

7103 kérdése:

B kategórás eltiltást kaptam. A c+ce megmaradt. Bírósági itéletet, meg kaptam. Hogy kapom vissza a jogositványt?

Figyelt kérdés

2018. máj. 12. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

az ítéletben benne van, hogy b kategóriára újra kell járnod, de csak az eltiltás időtartamának lejárta után.


Amúgy az a legjobb, ha beballagsz a bíróságra, és a titkártól illően megtudakolod. Ő pontosan elmondja, mit, és mikor.

2018. máj. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Mennyi időre tiltottak el?
2018. máj. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
2. lepontozását nem értem. Fontos információ lenne a válasz szempontjából. A véglegest legkorábban 10 év után lehet kérni felülvizsgálatra. Szerintem ez is van olyan értékes, mint az első válasz, ami 100%-on áll.
2018. máj. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy kérdés hogy lehetne hasznos válasz? Ez logikai ellentmondás.
2018. máj. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
1 év 2 hónap eltiltást kaptam. De csak a b kategóriára.
2018. máj. 13. 20:24
 6/11 anonim válasza:
0%
Egy rokonom ezt úgy oldotta meg, hogy a személyautóját tgk.-ként vizsgáztatta le, így továbbra is tudott legálisan autót vezetni B-kategóriás jogsi nélkül. Nem azt mondom, hogy így kell csinálni, csak egyszerűen leírtam, hogy vele mi történt...
2018. máj. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
mákod van. bemész az okmányirodába és csinálnak x forintért egy jogsit amin a b nem szerepel. semmi dolgod nincs. lejárt az eltiltást, bemész az okmányirodába és kész.
2018. máj. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hogy van ez?

Ha csak C kategóriára vizsgázom akkor vezethetek B-t is?

És ha eltiltanak akkor a B-t le kell vetetni?


Nekem is van ötletem: fess lánctalpat a kocsi oldalára szerelj csövet a motorháztetőre s a rendőrnek mond azt, hogy tank.


Vagy fesd pirosra és a tetejére szerelj két csövet s mond azt hogy troli.

2018. máj. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
természetesen b kategóriást nem vezethetsz. a c csak 3500 kg össztömeg fölöttire vonatkozik.
2018. máj. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hú ezek a válaszok. Még újra járni a b t :)))

Nekem is ez van elmondom. Utánképzésre kell jelentkezned a helyi nkh vagy hogy hívják most hivatalban. Ott 4 kategória közűl valamelyikbe besorolnak feltárás után. Feltárás egy szigorított kressz vizsga 45mp van egy kérdésre. Vezetni is kell személyautóval de nincs oktató csak vizsgabiztos....ami biztos 2 napos csoportos foglalkozásra kell járnod. Ha megbuksz elméleten akkor kell oktatáson részt venni és ujravizsgázni, ha gyakorlaton akkor csak azt. Aki személyautót tehernek vizsgáztatott c miatt hát nagyot fog nézni. Mivel a c az 3501kg megengedett legnagyobb össztömegtől felfelére vonatkozik. Na szóval 6hónap eltíltás fölött kell ez az utánképzés. Jó hír a pontjaidat is törlik részben vagy egészben. Mikor megvagy a csoport foglalkozással kapsz egy igazolást és letelt az eltiltás is akkor mehetsz a kormányablakba vagy okmányirodába és leadva az igazolást visszakapod a jogsid pár héten bélül. privátba leírod miért vették el? bár tippelem ittas vezetésért. 2od fokig mentél??

2018. máj. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!