Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ezek közül mi az ami önmagában...

Ezek közül mi az ami önmagában kimeríti a közúti veszélyeztetés fogalmát?

Figyelt kérdés

Amennyiben valakit érdekel a teljes történet, annak linkelem az előző kérdésem.

De röviden összefoglalom itt is, nem muszáj elolvasni:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


A lényeg,hogy van egy nálamnál erősebb srác, aki újabban meg akar verni, belevonva a haverjait is.

Legutóbb úgy kellett elmenekülnöm előle, és a haverjai elől, akik közül az egyiknél kés volt.

Megállásra kényszerítettek, és elkezdtek kiszállni az autóból, így tolatás/megfordulás útján tudtam tovább "menekülni".

Egyszer majdnem belém is jöttek hátulról, mert hirtelen kellett fékeznem (indokoltan)


Ha esetleg legközelebb szintén előfordul egy hasonló, akár hogy megállásra kényszerítenek, és kiszállnak, akkor szálljak ki, és amint ütnek próbáljak védekezni, majd ha elmentek hívjak rendőrt?

Azt hallottam,hogy ez súlyosabb következményekkel járhat, akár jogosítvány bevonásával,/eltiltással is.Talán kimeríti a közúti veszélyeztetés fogalmát is, és talán az sem segít,hogy csoportosan követik el.

Nem hiszem,hogy leszúrnának, de abban szinte biztos vagyok,hogy megvernének.

Persze senki sem akarja elveretni magát, de ha legalább bevonnák a jogosítványát, esetleg egy letöltendővel is megjutalmaznák, azért talán megérné.

Nem akarok ráfékezni,hogy belém jöjjön, szeretnék "ártatlan" maradni a rendőrség előtt, szóval nem akarok hazudozni,hogy macska ugrott elém azért satuztam bele mikor a seggemben volt stb....


Nem tudom, mit gondoltok, milyen esélyeim vannak ezen gondolatmenet szerint, mennyire helytálló az elképzelés?Bármi egyéb javaslat?


2018. máj. 26. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Fedélzeti kamera, ha eléd vágnak akkor vegyen fel mindent a kamera, ahogy kiszállnak és jönnek feléd, ha a kés is látszik az már frankó...


vegyen hangot is a kamera természetesen így ha beverik az üveget az is hallatszódik + amit mondanak, aztán rükverc és kikerülni őket és irány a rendőrség, felvételt megmutatni + sms-eket + facebook fenyegetést és mehet a feljelentés!

2018. máj. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne a rendőrsére menj, fogadj közlekedési ügyvédet. az a legcélravezetőbb.

Majd ő megmondja, mi is a teendőd.

Itt csak beszélgetünk, de előrébb nem jutsz.


amúgy szar ügy.

2018. máj. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda putris sztori :D Jó kis helyen lakhatsz :D
2018. máj. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, de miért az utakon, mások életèt veszélyeztetve kell a konfliktusokat elintézni? És egyáltalán: mi váltotta ki a dühöt e haragosodból és miért nem próbáljátok megbeszélni, mint két kultúrember? Mert ez a megveretés ez nem annyira az európai módja a dolgok intézésének és csodálkoznék, ha egy sikeres hasonló akció esetén bárhol is felnéznének a haragosodra.
2018. máj. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hol veszélyeztet a kérdező?

Őt akarják megverni, ne őt hozzuk már ki hibásnak.

Látom Te is az ördög ügyvédjét játszod.

2018. máj. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kamera jó ötlet azzal már lehet menni a rendőrségre és felnyomni a sok gengsztert.Vagy veszel egy gáz riasztót és rájuk nyomsz egy tárat ,ha közelednek.Amúgy idehaza ez mindennapos hogy meg akarnak verni ,késelnek, fenyegetnek.Ez nem europa és soha nem is lesz az.
2018. máj. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-öske, hol írtam azt, hogy a kérdező a hibás, mutasd már meg! Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy miért ez a módja bármilyen vita rendezésének. Soha nem ereztem úgy, hogy nekem meg kellene vernem valakit és közben másokat is veszélybe sodorjak. És kûrva gåz, hogy ilyen egyáltalán felmerül a Kàrpát-medencében.
2018. máj. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!