Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 3,5 t fölötti tehergépjárművek...

3,5 t fölötti tehergépjárművek sima autópályamatricával is használhatják a gyorsforgalmi és főútvonalakat, nem a HU-GO rendszer vonatkozik rájuk?

Figyelt kérdés
Lehet hogy keverek vmit, de én úgy tudom a matricás rendszert csak a 3,5 t alatti gépjárművek vehetik igénybe, az e fölöttiek útdíjat kötelesek fizetni

2018. máj. 28. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik lehetőség az előre megváltott viszonylati jegy, mely azok számára ideális, akik nem rendszeresen veszik igénybe a díjköteles útszakaszokat, azonban meghatározott útvonalon haladnak. A másik lehetőség a járműben felszerelt fedélzeti egység regisztrálása, mellyel egyidőben a regisztráló egy folyószámlát hoz létre a Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató Zrt.-nél, amin keresztül előzetes feltöltéssel fedezi a díjköteles útvonalak használatát. Utóbbi kényelmes megoldást jelent a díjköteles útszakaszokat rendszeresen használó fuvarozóknak.
2018. máj. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezt értem, de akkor minek van felragasztva kamionokra ugyanolyan autópályamatrica mint ami a személyautókon van?
2018. máj. 30. 11:13
 3/4 anonim ***** válasza:
nem a becsi matricara gondolsz? Vagy hogy hivjak.
2018. máj. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
HU-GO viszonylati jegyről nem tud vki képet linkelni? vagy azt nem ragasztják a szélvédőre?
2018. jún. 1. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!