Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nyomkodjátok a telefont...

Nyomkodjátok a telefont vezetés közben? Volt már ebből bármi problémátok, esetleg okoztatok balesetet? Mit néztek amikor a telefon a kezetekben van?

Figyelt kérdés
Naponta többször is látom autópályán is nagyobb tempónál, hogy a mellettem levő sávban 110-nél is képes a telefonját matatni. Mivel ez egy anonim oldal, bárki leírhatja következmények nélkül.
2018. máj. 28. 19:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Én leginkább a navigációt, forgalmi adatokat szoktam nézni, hogy ne kerüljek dugóba.


Egyszer annyira belemerültem, hogy egy pillanatra lement az egyik kerék a padkára.

Ekkor inkább azonnal félreálltam és úgy nézegettem tovább.

Ennél komolyabb nem volt szerencsére.

2018. máj. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem nyomkodom vezetés közben. Sajnos nekem nagyon rosszul megy a megosztott figyelem, szemben az átlaggal, így bőven elég azokra az eseményekre koncentrálnom, amik körülöttem zajlanak az úton. Vezetés közben beszélgetni sem nagy élmény velem.
2018. máj. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
A navigáció valamiért leállt a múltkor, mentem autópályán és fogalmam sem olt hol kell kihajtani. Félreálltam az első pihenőnél és úgy nyomkodtam, vezetés közben képtelen lennék ilyesmire, max rápöccinteni tudok és kész. Városban ugyanez volt, nem nyomkodom vezetés közben, kva veszélyes.
2018. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nyomkodtam, de amióta láttam a román ember akcióját, amivel magát és mé 8 eembert megölt, azóta nem vettem a kezembe vezetés közben, pedig sokat gurulok, mert ez a munkám.....
2018. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Zenét szoktam váltani, de az csak pár másodperc. Chatelni nem tudnék.
2018. máj. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Abban a pàr másodpercben is sok minden történhet, ami megváltoztatja az életedet... Én piros lámpánál szoktam nyomkodni, kizárólag azért, hogy megnézzem, van-e dugó az előttem álló úton. Bár erre is inkább az utasaimat kérem meg, ha vannak.
2018. máj. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Csak a navigációt, de csak akkor, amikor halál egyenes út országúton, és se előttem, se mögöttem senki.

Városban, macerásabb körülmények között mindig félreállok.

Ismerős kamionsofőr:

Egyszerre zabált, telefonált, csavargatta a rádiót, és vezetett, illetve a leprás zoknijait igazgatta a melegbefúvókon....én meg ott ültem mellette, megrökönyödve.

De velem pattogott, hogy miért nem, kötöm be az övet?

Mi a francnak, mondtam.

Egy arrogáns idióta volt.

2018. máj. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én beismerem, elég rendszeresen nyomogatom a telefont, de úgy, hogy legritkábban 2 másodpercenként felnézek az útra, és mikor sárá a forgalom, leteszem azért. Nem emlékszem, hogy ebből komolyabb eseményem lett volna. Viszont mióta megtörtént ez az ominózus baleset múlthéten, hozzá sem bírok nyúlni vezetés közben.
2018. máj. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Én bevallom hogy autópályán szoktam, városban hozzá sem nyúlok headset vagy rá van csatlakozva az autóra, főúton se piszkálom, ha jön valami email rápillantok max, vagy elolvasom az sms-t, de autópályán, főleg kis forgalomnál nyomogatom, de ottvan a sávtartó, ott van a távolságtartó szóval majdhogynem magától elvezet az autó.
2018. máj. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem nyomogatom. Csak egy ócska, öreg Ignisem van, de egy pár száz forintos fülesre még telik, bluetooch-os fülesem is van. Nem tudom, hogy akinek 30 milliós autója van, az annyira kiköltekezett, hogy már nem jut neki ilyesmire?


A csajok meg valami dése pofák tudnak lenni a 27 kezükkel.

Jobb kézben lévő telefont tart a bal füléhez, bal kézzel maga előtt átnyúlva vált, mindeközben festi a száját, vacakol a szempillájával egyszerre.

2018. máj. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!