Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A minap nekemtolatott egy...

A minap nekemtolatott egy srác, és engem hibáztatott, szerintetek én voltam a hibás?

Figyelt kérdés
Történt ez az alkotás úti shell kútnál, én általában mindig félreállok a kocsival a járda mellé, hogy megnézzem áll-e a sor, és beférek-e úgy hogy nem akadályozom a forgalmat közben. Most is így tettem volna készültem leparkolni, de az előttem lévő rükvercbe tette az autóját, (ő is megállni készült)és nekemtolatott. Az én autómon nem volt érzékelhető esztétikai kár viszont az övén lett egy karc kiszállt az autóból, (elég indulatosan) és arra kért cseréljünk betétlapot, valamint mondta hogy ez mind az én hibám mert "nem hagytam neki helyet a parkoláshoz". Mivel se nála se nálam nem volt nem tudtuk megírni, és kihívta a rendőröket(sajnos nem vártuk meg őket). Szerintem az ő feladata lett volna meggyőződni állnak a háta mögött vagy sem. Nektek mi a véleményetek?
2018. máj. 28. 21:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Kérdés, hogy ki állt már a baleset bekövetkeztekor. Aki állt, az aligha okozhatta a balesetet.
2018. máj. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Meg tudja mutatni az illető, hol van előírva, hogy neked helyet kell hagyni? Meg tudja mutatni a kreszben, hogy ha szabad belemenni a másikba, ha nagyon parkolni akarunk?

Kérdés hozzád: Meg tudod mutatni a kreszben, melyik szabály tiltja, hogy segítsd a parkolni szándékozót?

2018. máj. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus magyar bunkó sofőr: ő volt a hibás és ő támadott le téged. :DDDD

Aki tolat, annak kell figyelnie, ez teljesen egyértelmű. Te álltál, ő jött beléd.

Bízzunk benne, hogy egyszer egy kigyúrt golyófejű emberrel csinálja ugyanezt, és majd tőle megkapja azt a makarenkói pofont, amit apjától gyerekkorában kellett volna. :DDD

2018. máj. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Én álltam még rá is dudáltam de semmi, nekem is ez volt a fejemben, "miért lennék hibás?" de engem nem igazán zaklatott fel az eset még a telefonszámom is megadtam neki ha be tudja bizonyítani, hogy én hibáztam fizetem a kárát. De ha hívna, hogy pézt kérjen elküldöm melegebb éghajlatra.
2018. máj. 28. 22:11
 5/20 A kérdező kommentje:
#2 Én azzal a példával próbáltam neki elmagyarázni az esetet ha valakit elült tolatás közben mert kilép elé az az ő vétke mert neki kell meggyőződnie, hogy ki tudja-e vitelezni a manővert. Hülyeségeket beszélt folyamatosan, ilyet mondott nekem, hogy ismerjem el a vétkem, írjuk meg a papírt elküldi érte a barátnőjét az írószerbe, kétezerrel nő majd csak az éves biztosításom stb...
2018. máj. 28. 22:17
 6/20 anonim ***** válasza:
57%
Elég érzékeny ez a szitu, te is lehettél volna előzékenyebb. De ez nem a te sarad, ne vállald magadra.
2018. máj. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Meg kellett volna várni a rendőröket.

Véleményt akkor tudnék mondani, ha a másik féltől is hallanám a sztorit.

Készültél leparkolni, a másik is megállni készült és beléd hajtott...

2018. máj. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Bocsánatkéréssel kezdtem, mondtam hogy hagyjuk, mondtam neki hogy ne szívassa magát, és ne hívjon rendőrt, megadtam neki az elérhetőségem amennyiben bizonyítaná kifizetem a kárt. Ennél nem tudom hogy tudtam volna előzékenyebb lenni.
2018. máj. 28. 23:08
 9/20 A kérdező kommentje:
Az én autóm 0km-el állt már mikor nekem jött.
2018. máj. 28. 23:09
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy a delikvens már korábban meghúzta saját hibájából az autóját és utána neked tolatott, hogy a te biztosításod fizesse ki a kárját. Tipikus átverésről van szó, amiből te kerülsz ki rosszul. Ezt vagy úgy szokták, hogy direkt rád tolatnak amikor te mozogsz vagy ha előttük vagy, akkor úgy beállnak mögéd, hogy induláskor rá csússzál, ha nem tudod megfogni az autót emelkedőn.
2018. máj. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!