Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha kátyú okozta károm keletkez...

Ha kátyú okozta károm keletkezett, akkor kell fényképezzek a helyszínen, vagy enélkül is - mondjuk autószerelői szakvéleménnyel - is érvényesíthetem a kárigényemet?

Figyelt kérdés
2018. máj. 31. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Mindenképp kell a fénykép!

Kérj formanyomtatványt a közútkezelőnél.

2018. máj. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Én eső után úgy belementem egy "pici pocsolyába",hogy a rendőröket is kihívtam,hogy véletlen se tudjanak kifogásokkal jönni ha a képeket lobogtatom ott
2018. máj. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Ha volt kint úthibákra figyelmeztető tábla, alig ha lehet rajtuk majd fogást találni...
2018. máj. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
Fénykép nélkül hogyan bizonyítod, hogy az adott közútkezelő által "kezelt" útszakaszon történt a káreset? Az autrószerelő szakvéleménye nem terjed ki a helyszín igazolására.
2018. máj. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!