Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook






Kategória: Közlekedés » Közlekedésbiztonság

A kérdés

Ha én ezen utca végén megfordulok autóval akkor megállhatok a házakkal szemben lévő oldalon?

[link] ,+Mester+u.+13,+8200/@47.0827078,17.917486,3a,75y,134.17h,90t/data=!3m4!1e1!3m2!1s5YhWSk9xsDVptW-I1cb2tg!2e0!4m2!3m1!1s0x47699a73688abb55:0x163b857e1f22b4d5


jövök azon az oldalon ahol a képen is állnak az autók majd az autca végén megfordulok



Keress kérdéseket hasonló témákban: közlekedés, parkolás, várakozás, megállás, szabály, KRESZ, megfordulás

 2018. jún. 6. 11:09  Privát üzenet  

A válaszok

Ez egy zsákutca. Úgy állhatsz meg, hogy ne akadályozd a forgalmat.

Igen, mivel kétirányú, így megállhatsz ott is, menetiránynak megfelelően.



A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. jún. 6. 11:22 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?

Gyakorlatiasan fogalmazok:

Megállhatsz, de nem akadályozhatod a továbbhaladás. Nem csak a várakozó autók mellett nem állhatsz meg, de olyan közel sem, hogy egy terjedelmes jármű nem férjen el centizgetés nélkül. Pl. tűzoltóautó, mentő esetkocsi, s más méretes járművek.



A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. jún. 6. 11:48 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
A kérdező kommentje:

értem, köszönöm a válaszokat!

# 3/3Időpont 2018. jún. 7. 08:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése



Kapcsolódó kérdések
Átlagosan milyen széles egy mellékutca?
Elsőbbsége van e az aszfaltozott úton haladó autónak egy jobbról beágazó, szintén aszfaltozott rövid utcán érkező autóval szemben, vagy függetlenül az utca hosszától jobbkéz...
Blaha Lujza tér környéke, Osvát utca, Hársfa utca, Dohány utca mennyire biztonságos?
Monorierdőn milyen a közvilágítás?
Szerintetek szabályos a Mohács utcáról ráfordulás az m3 bevezetőre? Nem tudom eldönteni, viszont google és waze is mindig erre vinne. Linkelek róla képet mert úgy egyszerűbb.
Lehetséges, hogy egyik napról a másikra kialakult egy nagy lyuk az úton?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések a Közlekedésbiztonság rovatból








Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!