Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Van már valamikonkrétabb info...

Van már valamikonkrétabb info erről az éjjeli dombóvári balesetről?

Figyelt kérdés

2018. jún. 9. 13:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A kidőlt fára gondolsz ami egy autón landolt és megölt 4 embert?


Ennél milyen konkrétabb infó kell?

2018. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen, bármi
2018. jún. 9. 14:02
 3/12 anonim ***** válasza:
30%

De mégis mi? Hogy kik az áldozatok? Név szerint?


Amúgy nagy szél volt a fa meg nem bírta és kidőlt, pont egy arra járó autóra.


Bár szerintem elég felelőtlenség ilyen nagy viharban autózni...

Nem szabad elindulni vagy ha már útközben talál meg akkor keresni valami nagy nyitott parkolót és ott leállni.

Az nem baj ha kisebb fák vannak melletted, attól nem halsz meg ha rád dől, de egy 20-30 méteres fa már kilapít!


(Megy is a felháborodás facen, hogy vágják ki azonnal az összes fát Dombóváron a Kórház utcában.... sok hülye)

2018. jún. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem név szerint de nem és életkor szerint azért jó lenne tudni
2018. jún. 9. 14:11
 5/12 anonim ***** válasza:
Gondolom egy család lehetett mert a hírek szerint gyerekek is voltak az autóban, ennyit tudok.
2018. jún. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Minden bántás nélkül, miért ilyen fontos ez neked? Van különbség? 4 ember meghalt.
2018. jún. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az, hogy kik az áldozatok, nem gondolom, hogy publikus.


Azt viszont furcsállom, hogy képek nincsenek sehol sem az esetről (vagy csak én nem találtam?), és kb. az összes hírportálon az a pár mondat ugyanaz - kb. mintha egymástól másolnák a híreket.

2018. jún. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Illetve most találtam, bár az autóról itt nincsenek képek:


[link]

2018. jún. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A teol.hu-nak megszólalt a tragédia egyetlen túlélője, az asszony, aki elveszítette a 43 éves férjét, 17 éves lányát, 19 éves menyét és az 5 hónapos unokáját is. A nő elmondta, hogy a családjával nem tragédia történt pénteken, hanem egyszerűen az megszűnt létezni.
2018. jún. 10. 15:47
 10/12 anonim ***** válasza:

A kérdező arra gondol, hogy van-e fejlemény az ügyben:

[link]


"Most a felelősöket szeretné megtalálni, hangsúlyozta, addig megy, míg meg nem találja azokat, akiknek a gondatlansága miatt ez megtörténhetett, ha kell, perelni is fog. Szerintük a dombóvári önkormányzatnak többen jelezték, hogy életveszélyesek a fák."

2018. jún. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!