Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szólna érte a rendőr?

Pklaci4 kérdése:

Szólna érte a rendőr?

Figyelt kérdés
Nemrég az utcán sétálva láttam egy Ladán fából faragott spoilert és felmerült bennem az ötlet hogy én magam is készítsek egyet az autómra mert szerintem jól álna neki , szólna érte a rendőr ?

2018. jún. 12. 12:01
 1/7 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Dehogy szólna. Szóhoz sem jutna a röhögéstől. :-D
2018. jún. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Max megcsodálná. Ha igényesen van megcsinálva, akkor állatul tud kinézni. A múltkor láttam egy bambuszból készült biciklit. (A kereke fémből volt).
2018. jún. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Én nem tenném, állandóan megállítanának, hogy megnézzék, és ha már úgyis megállítottak...
2018. jún. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a Tunerjóska Facebook csoportban láttad és már vagy ezer éves kép...
2018. jún. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelhetsz fel semmi olyat ami nem jóváhagyott és nem 'E 'jelzéses. SZóval a rendőr simán leveheti helyben a rendszámodat és mehetsz vizsgára. Senkinek nem hiányzik hogy a kendácsolt faléced leszakadjon és a mögötted jövő szélvédőjén landoljon.
2018. jún. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ja ebbe én is belegondoltam,én se örülnék egy repülő lécnek :D csak tényleg élőbe láttam és volt rajt rendszám az auton tehát azt se mondani hogy kiállitási darab
2018. jún. 12. 19:37
 7/7 anonim ***** válasza:
41%
Valószínűleg belekötne.
2018. jún. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!