Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Aki autópályán minden látható...

Aki autópályán minden látható ok nélkül állóra satuzza a kocsiját, az mire gondolhatott?

Figyelt kérdés

A minap történt. Háromsávos szakaszon, pont egy lehajtó mellett történt. Mindhárom sáv telített, s csodás módon kívülről befelé mindhárom gyorsabb is volt, mint a szélsők.

(Van, amikor úgy van tele a pálya, hogy a legbelsőben is kb. ugyanannyival mennek, mint a szélén. Na ez itt most nem ilyen volt.)

Én a legbelsőben szintén előztem. Egyszer csak az előttem haladó, s tőle jobbra lévő lesatuzik, de állati keményen.

Előttük nem volt semmiféle esemény, állat, elgurúlt kerék, leeső tárgy stb. Megfelelő követései távolságot tartottak, tartottunk.

Lehet elnézték a kijáratot? Másra nem tudok gondolni. De ha így volt, akkor visszatolatnak? Megfordulnak?


2018. jún. 19. 07:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A szemem nem rebbenne, ha az elnézett kijáró miatt satuztak volna. Ilyen megtörténhet, itt a fejlett Nyugaton is.


Aztán tolat vissza, nem is egyszer láttam ilyet.

2018. jún. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

A német megáll a felhajtó ELEJÉN a 'macisajtnál' és ott figyel, lehet - e menni?


Végighajt 50 - nel a gyorsítósávon és fékez...


Fékez az emelkedőn.

2018. jún. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hahaha...velem pont ez történt tegnap...satufék, és vadul tolat, mert elnézte a kijáratot..alig tudtam félreugrani..(pont nem jött semmi)
2018. jún. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!