Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vidéken miért várják el az...

Vidéken miért várják el az embertől, hogy rossz úton is 90-nel menjen?

Figyelt kérdés

500m-ként ki van téve a bukkanó tábla, úthibák, stb. Az úttest fele meg van süllyedve.

Ebben az évben már a 3. gumit cseréltem ki az utak miatt.

Ha meg nem 90-nel megyek, ott lovagol mögöttem 10 centire az illető, ami kissé dühítő(tudom, ne foglalkozzak vele) de volt már, hogy belémjöttek hátulról, azóta félek, ha nem tartják be mögöttem a követési távolságot.



2018. jún. 21. 15:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Ismerős. Rossz út, 30-as korlát, több iparvágány is keresztezi borzalmas állapotban és akkor 45-nél letolnak... Engem nem érdekel ha tönkreteszi a kocsiját, az ő dolga, az enyémet viszont ne törje össze... sajnos megtörtént már tavaly összetörték hátulját mert éppen a telefonját csesztette a gyökér aztán 20 centire jött mögöttem...
2018. jún. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Ne foglalkozz azzal mi van mögötted .Ha belédjön ,fizet a biztosító és kész.
2018. jún. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Nem mindenkinek van 3 autója, hogy az egyiket állandóan a szervízben tárolja javításra várva. A jármű értéke csökken a töréskár után, tehát igenis kell vele foglalkozni.

Ha van hely, le kell kicsit húzódni, hogy a parasztja el tudjon menni.

Volt olyan, hogy elkezdtem lehúzódni, de meg sem várta, míg lesz elég hely, elment félig a padkán, még egy útjelző bólyát is letarolt közben.

2018. jún. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Crisopher ***** válasza:
70%
Na igen, ismerős. Én ilyenkor azt csinálom, hogy megnézem, és ha szemből nem jön semmi, akkor index jobbra, ő meg menjen ha akar. A felfüggesztést nem fogom emiatt szétzúzni, úgyhogy inkább jelzek neki, hogy előzzön meg, aztán menjen olyan tempóval, ami nekem jó.
2018. jún. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én elengedem az ilyet, le is lassitok, ha kell.
2018. jún. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon a seggembe jön általában csak egy hajszálnyit rálépek a fékre, hogy éppen csak felvillanjon a féklámpa, olyankor valahogy hirtelen azonnal elkezdenek tàvolodni. :)
2018. jún. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Június van és már 3-szor cseréltél gumit idén? Belédjöttek hátulról? Bocs, de ez nem igazán hangzik úgy, mint aki jól tud vezetni. Nem lehet, hogy azokon az utakon simán lehet menni 90-el is? Nem hiszem el, hogy mindenki más rajtad kívül gond nélkül tud haladni 90-el, te meg feltartod a forgalmat, mert láttál egy bukkanó táblát.
2018. jún. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#7, látom te is az összeesküvés elméleteket kutatod. Van jogosítványod amúgy?

Igen, 90-es szakasz, korlátozás nincs, csak rahedli bukkanó tábla.

Nem ismerős, nem láttál még ilyet?

Belém jöttek hátulról:

A fszarcú nem tartotta be a követési távolságot, a másik fszarcú meg befékezett előttem, én betartottam, így nem mentem akkor bele, hanem akkor, amikor a mögöttem jövő beletolt.


Mi nem világos?

2018. jún. 22. 18:30
 9/13 A kérdező kommentje:

és így van, június van, és már a 3. gumit cserélem. Nem, nem ugyanazon a felnin, nem ugyanazon a tengelyen.

Mi nem érthető ezen sem?


Szar utak, éles kátyúk, vízzel telve, az embernek kell járnia melózni napi 60km-t éjjel, nappal. ennyi.

2018. jún. 22. 18:33
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is évente legalább 3 defekt van ,és sokszor javíthatatlan. Az gyártó nem tett pótkereket a kocsiba nekem kellett külön megvennem a mankókereket mert a javító habbal nem vagyok kisegítve.Lassan megyek rossz úton én is. Leszarom ki van a seggemben ,ködlámpa fel és nyomom rá az ablakmosót amíg ki nem fogy ,dögöljön meg mind aki nem akar előzni de 2 méterre jön. Kiugrik a vad, fékezek és még belém is jön a ba romarcú. Nem értem mit hisznek,hogy ,attól ha méteres követésit tartanak ,ők gyorsabbak lesznek? Vagy én megyek gyorsabban?Mert bar omi nagy tévedés,még lassabban fogok menni.
2018. jún. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!