Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Te átmennél az amerikai...

Te átmennél az amerikai típusú ittasságvizsgálaton?

Figyelt kérdés
Biztosan mindenki tudja, hogy ott nem szondával vizsgálnak, hanem gyakorlatokat kell elvégezni. Most jöttem rá, hogy józanul sem mennék át, mivel megpróbáltam visszafelé az ÁBC-t és nem megy!!!! Nem értem miért, az amerikaiak mind kenik vágják. Nyugtassatok meg, hogy nem vagyok egyedül ezzel :D.
2018. júl. 10. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Előrefelé is azért tudod, mert megtanultad. Lehet, hogy ők a suliban bevágják visszafelé is.

A többi gyakorlatot lehet tudni? Én nem ismerem az amerikai típusú vizsgálatot.

2018. júl. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

NAGYON lassan menne, mindig el kéne kezdenem korábbról...

De ha ilyen vizsgálat lenne, simán betanulnám visszafelé s onnantól menne.


Nekem a capchák ilyenek néha, némelyik olyan trükkös, hogy intelligens s szép ismerethalmazzal rendelkező emberként is már-már bajban vagyok... Azért túlzásokba sem jó esni az ilyenekkel...

2018. júl. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A szokásos egyensúlyvizsgálati gyakorlatokat kérik és az ABC-t kell visszafelé mondani általában. Ez egy vicces videó de az autós részeg és simán elmondja visszafelé az ABC-t.

https://www.youtube.com/watch?v=D6VQDNIZH7U

2018. júl. 10. 19:40
 4/8 anonim ***** válasza:
A visszafelé ABC pont a memóriát dolgoztatja meg nagyon, mert emlékezned kell, hogy hol tartottál éppen, fejben le kell zongoráznod, hogy milyen betű van előtte és így tovább. Ott nem a gyorsaságon van a lényeg, hanem, hogy végig tudod-e gondolni. Egy ittas ember 1-2 betű után lecövekel és csak néz ki a fejéből, mert megoldhatatlan feladatot jelent ez a számára.
2018. júl. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem a pacák a felvételen illuminált egyértelműen, de úgy mondja visszafelé az ABC-t mint a vízfolyás. Én csont józanon nem tudom basszus :D. Eléggé gáznak érzem, ezért remélem, hogy más is így van ezzel nem csak én.
2018. júl. 10. 20:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Ő nyilván betanulta az ABC-t visszafelé. Ezért nem szabad közzétenni a tesztelési módszereket. Egyébként ha a rendőrnek gyanús, hogy ittas, akkor úgy sem fogja elengedni, hiába zongorázza el neki az ABC-t.
2018. júl. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát kezdjük azzal, hogy az angol ábécé csak 26 betű, szóval kicsit egyszerűbb, mint a magyar :) De ne érezd rosszul magad, az amerikaiak nem kenik-vágják az ábécét visszafelé, gyakran ők is megbuknak ezeken a gyakorlatokon józanul is. Szerencsére a rendőröknél szokott szonda is lenni, amelynek használatára alapos gyanú esetén (pl. ha nem tudod visszafelé elmondani az ábécét) kötelezhetnek. Ha visszautasítod, letartóztathatnak ittas vezetés gyanújával, aztán visznek vérvételre. De pl. Kaliforniában a szondázás megtagadásáért automatikusan bukhatod a jogsit, akár ittas voltál, akár nem.
2018. júl. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kicsit OFF, bocs. De valamelyik szilveszteri kabaréban volt nagyon régen, hogy kandi kamerával kimentek a határhoz és elhitették autósokkal, hogy mostantól az útlevélen kívül műveltségi kérdésekkel is tesztelni fogják, hogy aki be akar jönni az országba, az tényleg magyar-e. És az elején még könnyű feladatok voltak, pl. el kellett mondani a himnusz első versszakát, utána meg jöttek a szívatósabb kérdések:

- melyik a fő gabonatermése Magyarországnak?

- a búza

- és mennyi a terméshozam per négyzetkilométer?


nem tudom, emlékszik-e rá valaki és fenn van-e neten, én szakadtam a röhögéstől :D ez jutott eszembe erről a kérdésről

2018. júl. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!