Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az új jogsis emberek általában...

Az új jogsis emberek általában mennyi idő után törik össze az első saját autójukat?

Figyelt kérdés
Van aki már az oktatóautót is összetöri? Akkor már a vezetéstől is el tiltják?
2018. júl. 22. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen törvényszerűség.

Nekem 10 éve van meg a jogsim, saját autóm is van és még soha nem törtem össze.


Igen, van aki az oktatóautót összetöri, de ezért elsősorban nem ő a hibás, hanem az oktató.

Nem tiltják el, mert jogilag az oktató számít járművezetőnek, szabálysértés, károkozás esetén őt veszik elő.

2018. júl. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Az első pár hónapban mindenki óvatos, aztán mikor már azt hiszi, hogy nem érheti meglepetés-na olyankor szokott jönni a reccs.
2018. júl. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
69%

Miért kellene összetörni?!


Ha így állsz hozzá, lehet nem is kellene neked jogosítvány! :)

2018. júl. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
100000-km után lesz meg általában az első baki, kissebb nagyobb, de meglesz, rengeteget tudnés mesélni nekem is megvolt, én szerencsémre céges autót húztam, de nincs az ismerősi körben olyan aki vezet és már úgyérzi hogy van egy kevés a lábban, akkor van a gond.
2018. júl. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 7-8 év kellett, meg egy kis tükörjég.
2018. júl. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Aki ennyire fél a balesettől, annak hamar meglesz... Pszichológiai tény.
2018. júl. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
MIÉRT kéne összetörni????????
2019. márc. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

" MIÉRT kéne összetörni????????"

Rutin hiányában mondjuk?

2019. márc. 14. 19:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Én egy hónap után mentem bele egy olyan autóba, aminek nem égett a féklámpája. Aztán egy év múlva szállt belém egy kocsi, ahol telefonált a sofőr. Vadakat ütöttem, de azóta szerencsére semmi. 600 ezret vezettem eddig balesetmentesen.
2019. márc. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy 13 éves 0 extrás,gyenge autó volt az első saját autóm ...becsülettel fizettem az évi 38000ft cascot :)

3,5 év baleset mentesen :) autót eladtam,vettem egy 6 éves autót szuper nagyon , fél év múlva (én idióta cascot arra nem kötöttem,pedig erősen gondolkodtam rajta) bámulom a táblát,hogy merre kell majd mennem aztán bele is mentem az előttem lévőbe elég rendesen.

2019. márc. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!