Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen büntetés járhat azért,...

Milyen büntetés járhat azért, ha valaki előtt fékezgetek?

Figyelt kérdés
Sokan túl lassan mennek és amikor megelőzöm őket, kicsit rá szoktam fékezgetni.
2018. júl. 23. 21:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Ezėrt max az anyád csuklik amíg nem lesz belőle közlekedėsi baleset.
2018. júl. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Helyes, aztán meg valami parázós meg bepánikol és elhagyja az utat, miért nem lehet békén hagyni a mazsolákat? Traktor meg kamion előtt is fékezgetsz? Az is lassú. Ilyenkor jó, hogy nincs fegyvertartás, szerintem lenne pár ember aki lőne azért mert országúton valaki 60-70 -el megy " mit akadályoz engem,engem az istent".
2018. júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Rohadt nagy tasli, hogy elmenjen tőle a kedved.
2018. júl. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Majd neked mennek, aztán sírni fog a szád.
2018. júl. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

Te beteg vagy, mentálisan alkalmatlan vagy a közlekedésre. Nem lett volna szabad jogsit adni a kezedbe.

Szándékos veszélyeztetés az amit csinálsz, s még élvezed is. Szégyelld magad! Bunkó!

2018. júl. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Remélem csak trollkodni próbálsz a kérdéssel és nem komolyan kérded.


Ha meg igen, akkor remélem egyszer mikor egy kamionnal játszod meg ezt, akkor véletlenül az elfelejt fékezni.

2018. júl. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%

A kérdéshez kapcsolódóan: https://www.youtube.com/watch?v=qhqozusBjvU

Egyébként amíg baleset nem lesz belőle nem jár érte semmilyen büntetést. Hacsak nem egy rendőr vagy családtagja, vagy nagyobb befolyással rendelkező személlyel játszod el ezt. Ők ugyanis meg tudják keseríteni az életed, attól függetlenül hogy büntetést nem kapsz (tapasztalat, sajnos).

2018. júl. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
Csak vigyázz, hogy ne elötem fékezgess, mert úgy letollak az útról, mint a pinty.
2018. júl. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez közúti veszélyeztetés, aminek a BTK szerint 3 év szabadságvesztés a büntetési tétele.
2018. júl. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért elég veszélyes dolog. Honnan tudod, hogy kivel szórakozol? Van-e kamerája, civil rendőr-e. Ezért egyszer nagyon megfingatnak majd úgy szórakozz.
2018. júl. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!