Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Volt már olyan hogy átmentetek...

Volt már olyan hogy átmentetek a piroson?

Figyelt kérdés
Lett belőle büntetés kamerából?

#büntetés #bírság #piroson áthajtásos
2018. júl. 26. 10:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Térfigyelő kamera alapján nem büntetnek.
2018. júl. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Már mentem át, és nagyon szégyellem magam miatta, mert ráadásul egy forgalmas kereszteződésben történt, akár baleset is lehetett volna belőle. Annyi a szerencse, hogy büntetés nem lett belőle.
2018. júl. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Volt. Többször is.

Igen, kaptam büntetést egyszer, a rendőr kiszedett a sorból, és megmutatta a kamerafelvételt, kérdezte elismerem-e. 50ezer forintomba fájt.


AZóta nem megyek át a piroson...

2018. júl. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Én sisakkamerás bringás vagyok és jelentettem már fel autóst azért mert átment a piroson de nem foglalkoztak vele. Fel kell tenni az internetre az a legnagyobb büntetés neki. A szégyen!
2018. júl. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%

A bringások maradjanak a bicikli úton!

Remélem élvezitek, hogy megküldöm a vasat kétkilóötvennel kicentizve! Csak óvatosan nehogy eltaláljatok esni ez miatt a mátrába!

2018. júl. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves bringás! Hidd el, több bringás megy át a piroson, mint autós... (tesómat büntették is meg érte!)


Illetve ha rendszámmal együtt teszed fel, akkor nehogy téged jelentsenek fel, mert megtehetik! Aztán nem leszel ilyen vidám, amikor a fagyi visszanyal...

2018. júl. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

Kedves bringás, hogy vetted fel? Épp oldalra néztél, amikor a piros jelzésen tekertél át a zebrán?

Röhejes hogy pont ti pofáztok szabálykövetésről. Egy darab kerékpárost nem láttam még, aki tisztelte volna a piros lámpát. Előrefurakodnak, átmennek a piroson, aztán behúzódnak a sáv közepére, vagy még beljebb, hogy meg se lehessen előzni őket. A fecera meg nagy pofával teszik ki a képet, hogy mennyi a másfél méter, amennyit mellettük tartani kellene. Nem barátom. Egy szabálytalanságon kapott bringás számomra attól kezdve láthatatlan. Nincs oldaltávolság, és a következő lámpánál nem engedem előre... persze fröcsög, ugat mindegyik, mert ennyi ezse van...

2018. júl. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Londonban működik az a rendszer, hogy civil rendőr sisakkamerával biciklizget a városban. Aztán visszaérve az örsre kockánként kielemzik a felvételt és büntetnek mindenért. Pl. vezetés közben mobilozás, gyorshajtás, irányjelzés elmulasztása, piroson áthajtás stb.
2018. júl. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Bringával rendszeresen átmegyek a piroson, ha keresztirányú forgalomnak ill baleseti kockázatnak szemernyi nyoma sincs. Soha nem volt belőle gond.

Motorral és kocsival is volt már, hogy becsúszott egy-egy vérnarancs (figyelmetlenségből), de azokból se lett gond, még kamera alatt sem.

Kamerát illetően pedig egyszer én is benéztem a bekamerázott, Bp-i, Ugocsa utcai kereszteződést, ami elvileg 50eFt-os manőver, de abból sem lett semmi. Gondolom a főpolginak köszönhetem, mert nem sokkal a Tarlósné eset és Tarlós kifakadás után történt.

2018. júl. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha éppen akkor vált sárgáról pirosra
2018. júl. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!