Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A hasonlóan kiprovokált...

A hasonlóan kiprovokált esetek elkerülhetőek lennének az utakon, ha magukban tartanák a feszültséget az utakon közlekedők akkor is, ha nem nekik van igazuk egy közlekedési szituációban? (videó)

2018. júl. 26. 15:02
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
52%
Itt egy provokàló taxisférget látok, aki önmagát provokálja. Az ilyen vezetésre alkalmatlan klinikai esetekkel nem sokat lehet kezdeni.
2018. júl. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 Beviz Elek ***** válasza:
88%

Mindkettő egy gyökér és igen, könnyen elkerülhetőek az ilyen helyzetek.

Nem kérdés hogy nagy paraszt volt a taxis, de errorkahun sem egyszerű eset, száműzni kellene egy lakatlan szigetre.

Kb olyan mint ezen az oldalon Alexfly, a kresz könyvet elolvassa, ismeri a szabályokat, de a közlekedéshez sötét.

2018. júl. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 Alex Fly ***** válasza:
62%

@2: ezzel mát ényleg nem tudok mit kezdeni...

A teljesen szabályosan haladó Errorkát kell száműzni az utakról azért, mert egy idióta tíz másodpercet nem bír vezetni szabályszegés nélkül. De ha már tudazosan szabályt sért, akkor legalább meghúzná magát és ne reklámozná, hogy mekkora tulok...

Egyáltalán hogy lehetséges, hogy az ilyen, közlekedésre pszichésen alkalmatlan egyed nem hogy gépjárművet vezethetb de ráadásul hivatásszerűen vezsélyeztetheti nemcsak a többi közlekedő, de az általa szállított utas életét és testi épségét is?

Még jó, hogy egyes igen magas tudású szakértők ismerik a megoldást: ahelyettb hogy az ilyen véglényeket egy életre eltiltanánk attól, hogy volán mögé üljön, inkább letilthatnánk az utakról azokatb akiknek semmi közük hozzá, csak szabályosan közlekednek, de szerencsétlenségükre ők kerülnek veszélybe az ilyen barmok miatt.

Csak nem te is rokon lélek vagy a video főhősével?

2018. júl. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Bírom az önkéntes "Walker"-eket...
2018. júl. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 Beviz Elek ***** válasza:
82%

#3

Én régen biciklisként és most is az élni és élni hagyni elvet követem. Igen, teljesen szabályos volt a biciklis és egy tahó a taxis (ez tény), de ha nem csak egy bunkó KRESZ könyvvel takarózó gyökér lett volna a biciklin, akkor az első biciklis elkerülése közben hátranézhetett volna hogy ugyan, jön-e valaki, semmit nem veszített volna a taxis elengedésével és nem alakul ki ez a helyzet.


Járműtől, foglalkozástól függetlenül mindenhol megtalálhatóak ezek a bunkók akik csak magukkal foglalkoznak. Nem vagyok taxis, kamionnal közlekedem, de hogy a mi fajtánkat is szidjam kicsit: Napi 10-20 helyre megyek kiszórni a motyót emiatt számít hogy ne vesztegessem az időt, a sügér végez előttem a rámpán, előregurul 5 métert, becsukja a pótot, átöltözik, gps-t beállítja, pakol, én meg 10 percet várok hogy eltakarodjon végre és a helyére állhassak. Én nem vagyok ilyen bunkó, félrehúzok a retekbe ahol nem zavarom a másikat, majd ott elintézem az ilyen problémáimat miközben ő odatolathat és elkezdhetik pakolni.


Visszatérve errorkahunra, több videóját láttam és ez a suttyó folyamatosan keresi az ilyen helyzeteket, direkt arra megy hogy kötözködni és oktatni tudjon. Nem bánnám ha valaki egyszer ráhajtogatná azt a biciklit, de mivel nem vagyok olyan mint ez a tahó taxis, így sosem fogok összetűzésbe kerülni vele.

2018. júl. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 Alex Fly ***** válasza:
0%

@Beviz Elek és hogyan engedje el ennél jobban a taxist? Szerintem elengedte, felőle aztán mehetett volna ahova akar... Nehogy már Errorka hibája legyen, hogy a sofőr többszöri súlyos szabálysértés után még bűncselekménnyel is tetézi ezt.

És azt sem értem, hogy mi abban a provokáció, ha valaki egyszerűen közlekedni szeretne az úton a szabályokat betartva és ezt elvárja a többi közlekedőtől is?

2018. júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Mint már írtam korábban, a taxis fejében is vannak bajok, tehát nem minden a bicajos hibája. Ehhez két gyökér találkozása kellett!


"És azt sem értem, hogy mi abban a provokáció, ha valaki egyszerűen közlekedni szeretne az úton a szabályokat betartva és ezt elvárja a többi közlekedőtől is?"

Mint írtam, a bunkóság. Joga volt ehhez, de elegendő távolság volt ahhoz hogy változatlan tempó mellett a két biciklis között elengedje a taxist.

Elengedte, de ha legalább az egyik fél nem bunkó, akkor ez a helyzet nem alakul ki.


Sokakat ezért villognak le a pályán is, mert nem tudják felmérni a távolságokat és a sebességeket és változatlan sebességgel kényelmesen elengedhetnének pár autót a 2 kamion között, de annyira életképtelenek hogy markolva a kormányt izzadnak a belsőben. Ugyanez a helyzet, biciklis vs taxis és Suzukis vs kcsög Béemvés

2018. júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 Alex Fly ***** válasza:
0%
A két biciklis között a taxist nehezed tudta volna elengedni, tisztán látszik a záróvonal. Igaz, a taxist később ez nem zavarta -ebben az esetben viszont átléphette volna ott is, ebben az esetben viszont teljesen lényegtelen a kerékpáros helyzete. A szabályos előzésnek meg nincsenek meg a feltételei, akármit is csinál. A hídon fél perc alatt átértekg annyit kellett volna kibírnia Errorka mögött...
2018. júl. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Találtam egy másik videót is, szintén a kérdésemhez kapcsolódik: https://www.youtube.com/watch?v=zr3PZkt7yic
2018. júl. 26. 21:34
 10/37 anonim ***** válasza:
59%
Pont az ilyen bicikliseket utálom én is, mint ez amelyik a videóban van. Állandóan keresik a bajt.
2018. júl. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!