Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Debrecenben hol vannak piros...

Debrecenben hol vannak piros lámpa figyelő kamerák?

Figyelt kérdés
Tegnap Debrecenben a Petőfi téren átmentem a piros lámpán (nem szándékosan, egy busz mögött mentem, és csak akkor láttam a lámpát amikor majdnem alatta voltam így késő volt a fékezésre). Ott fix traffihoz hasonló kamerák vannak, de úgy tudom, hogy azok csak az útdíj ellenőrzők. Viszont úgy rémlik, hogy van piros lámpa figyelő kamera is. Válaszotokat köszönöm!

2018. júl. 31. 06:40
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Debrecenben, a Petőfi téren útdíjat kell fizetni?

Biztos, hogy nem útdíj ellenőrző kamerák vannak ott felszerelve.

Azt ilyen esetekben nem lehet kijelenteni, hogy biztosan megbüntetnek, de olyan nincs, hogy "véletlenül átmentem a piroson".

2018. júl. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem azt írtam, hogy véletlenül, hanem nem szándékosan, mivel közvetlen a busz mögött haladva nem láttam a lámpát csak amikor már majdnem alatta voltam. De ez részletkérdés. Átmentem és kész.

A kamionoknak kell fizetni útdíjat. Ezért vannak az úgynevezett Hu-Go útdíjellenőrző kapuk amik kb. ugyanúgy néznek ki, mint a fix trafik. Fix traffi 3 db van Debrecenben.

2018. júl. 31. 11:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Magyarországon jelenleg sehol nincs piros lámpán athajtast figyelő kamera. Forgalomfigyeloket láthattál.
2018. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Debrecenben a VÉDÁ-k mind a várostáblán kívül vannak! Ha nincs kitáblázva, akkor pedig biztosan nem mérős kamera.

Amit te láttál, azok a városban egyre szaporodó forgalomfigyelő kamerák egyike. Néhányat lehet élőben is követni ezen az oldalon: [link]

2018. szept. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!