Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Csajok, ki hány balesetet...

Csajok, ki hány balesetet "okozott" a külsejével, azzal hogy a sofőr téged figyelt az út helyett?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Vezetés közben, ha meglátok egy szép lányt mindig próbálok a lehetőségekhez mérten gyönyörködni benne és ilyenkor eszembe jut néha milyen veszélyes ez. Amíg őt nézem abban az 1-2 mp-ben is akár bármi történhet előttem, amire későn tudok reagálni. Szerencsére még nem történt ilyen, ha nagy a forgalom nem terelem el ilyenekkel a figyelmem, viszont érdekelne, hogy biztos sok baleset történt már hasonló okokból. Kíváncsi lennék ilyen sztorikra. Érezhet ilyenkor a csaj magában egyfajta (nem épp erkölcsös) büszkeséget?

2018. júl. 31. 07:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

Büszkeséget? Normális vagy?

Tudod milyen megalázó és kényelmetlen tud lenni, amikor csak lesnek téged, mint a húsboltban a sonkát?

Ez kibacottul NEM "imponáló" nekünk, attól, hogy te és a hozzád hasonló trógerek szerint az, hát nagyon nem.

Mindenf érzünk csak büszkeséget nem.

Menj el egy múzeumba vagy boltba, aztán ott bámuld ki magad..

2018. júl. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:

van egy csattom, amit ha felteszek, olyan, mintha egy csíra nőtt volna a fejemre. azért szoktam felvenni, hogy az embereknek feldobjam vele a napját, amennyire ez lehetséges egy ilyen kis aprósággal. az emberek nyilván nagyon sokszor nem értik, hogy mi van a fejemen, és ugye megbámulnak és hát nem történt ez máskor akkor sem, amikor egy sofőr kis híján nekiment az előtte lévőnek, annyira lefoglalta magát a hajdísz nézegetésével.

ez nyilván nem az az eset, mint mikor valakit csak azért bámulnak, mert attraktív. de egyébként az elsőnek igaza van, ez nagyon kellemetlen és suttyóság bámulni egy nőt. az én esetem nyilván más, mert arról én tehetek, de hidd el, ha éppen nem hordom, és úgy történik meg ugyanez, hogy megbámulnak, az nagyon kellemetlen, és az én önbizalmamon az sokat szokott rombolni, nem hogy még jól is érezzem magam a helyzetben

2018. júl. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%

Nem ajánlok semmit, de ahol a nők csadorban vannak ott nincs ilyen gond. Leggusztustalanabb szerintem ha egy nő tudatában van, hogy jól néz ki és ezzel szemben olyan ruhát visel ami kiemeli idomait, és legyen a férfi akármilyen tróger vagy erkölcsös, oda néz, mert egyértelmű, mindenki megnézi a szép dolgokat, és történik a baj. Szóval én nem mondtam, hogy csadorba kellene járni, lehet kevesebb baleset lenne lehet, hogy nem.


Személyes okom van eme sorokra, majdnem felmentem a járdára autóval mert egy hölgy bikinibe sétált el az úttal párhuzamosan, egész annyin függött, hogy időbe észleltem, hogy a járda felé hajtok és sikerült csak a drága felnimet rommá törni. Persze... rá kelett fogni egy darázsra a dolgot... csak akkor általában satuzik a nprmálisabbja.

2018. júl. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%

A kérdés teljesen értelmetlen.

Ebben a kontextusban a nő szépsége, s hogy ennek tudatában van, vagy sem, tökéletesen mindegy. S az sem érdekes, alulbecsüli-e magát, vagy túlértékeli.


Nem született még olyan nő, aki egy baleset közelében arra gondolna, hogy jé, tényleg szép lehetek, ha ilyen történik miattam. Nem életszerű.

2018. júl. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag tróger vagyok, mert tömegközlekedési eszközökön utazva végigmérem a lányokat. Viszont van annyi önuralmam, hogy egy veszélyes tevékenység végzése közben ne a csöcsökön járjon az eszem és a szemem, mert nagyon nem áll arányban egy csaj stírölése és egy kisgyerekes anyuka elgázolása a zebrán. És lehet ösztönökről beszélgetni, de nehezen tudom elkèpzelni, hogy egy felbőszült mamut elől menekülő ősember leállt volna flörtölni a barlang előtt gyűjtögető nővel. Magyarul valami fordítva van bekötve a kérdezőnél, mert vezetés közben meg kell tudnod állni a nézelődést.
2018. júl. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként fel szoktam mérni még vezetés közben is a lányokat, de azért annyira nem nézem őket, hogy közben a periférikus látásommal ne vegyem észre, ha baj van előttem. Amúgy se jó taktika, ha nyálcsorgatva odafordítod a fejed, és úgy bámulod őket, mert akkor nagyon elbízzák magukat, tapasztalat. Csak a szemem sarkából nézegetem őket, így nem olyan feltűnő, plusz látom félig a forgalmat is.
2018. júl. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Azt észrevettem ,hogy mikor nyár van és lenge kis szoknyában meg topban járok ,sokkal többen udvariasak a zebrán velem ,mint mikor hidegben állig fel vagyok öltözve. És nyilván bámulnak is,alaposan ,én meg rájuk mosolygok ,de ez sose zavart,sőt kedvelem is.
2018. júl. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Beviz Elek ***** válasza:
54%

Azért teszik ki hogy megnézzük. Lehet ezt ésszel is csinálni, nem kell vezetés közben hátra is fordulni illetve fejtekeréssel a kormányt a forgatni. Lehet ezzel újat mondok, de a kormány és a fej külön is tud mozogni.

Elég béna ez az anyukás és a mamutos példa. Én is megnézem a csajokat, de közben figyelek minden irányba és ha bármi történik, természetesen egyértelmű a prioritás.

2018. júl. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
43%

Ez zaklatás amit csináltok és nagyon ijesztő hogy tárgyiasítjátok a nőket. Gondolom a szexista megjegyzések sem maradnak el a részetekről. Nem azért mennek ki az utcára az általad említett szép lányok, hogy a férfiak csorgathassák rájuk a nyálukat, kérdező. Sajnos Magyarországon még nem jutottunk el oda, hogy a nők számon kérjék, vagy beolvassanak a férfiaknak ilyen esetekben, pedig jó lenne, ha ezt a bunkó szokást vissza lehetne teljesen szorítani.


Ha szerintetek ez semmiség, sőt, büszkének kéne lennie magára annak a nőnek, aki szexista megjegyzéseket kap a mindennapokban, nézzétek meg őt, az arcára van írva a "büszkeség" amit a férfiak bunkó viselkedése kiváltott nála: [link]

2018. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Beviz Elek ***** válasza:
71%

#9

Miért kell mindent eltúlozni? Sétál a csaj, megnézzük, és közben megyünk. Ezalatt nem feledkezünk meg arról hogy autóban ülünk és vezetünk, tehát sem anyukákat, sem mamutokat, sem fákat nem ütünk el. A másik, hogy legtöbben nem szólunk be, nem csinálunk úgy mint egy kiéhezett kőművesbrigád. Persze, van aki kiszól az autóból, de ők vannak kevesebben és nem kellene mindenkit egy kalap alá venni.


Az is ritka hogy észre vegye a csaj ha megnézem, meg lehet nyugodni.

2018. júl. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!