Ki volt a hibás?

2018. aug. 2. 01:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Nem egy 70km/h szakaszt old fel az a tábla ahol ütköznek?


Mert ha igen, akkor a motoros élből gyorshajtva jöhetett.


Csak kérdezem, nem tudom.

2018. aug. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Most beleolvastam a hozzászólásokba, és ott írják is, hogy 70km/h-s szakasz, ráadásul vagy 110km/h-val csúszhatott a motoros.


Itt a szakasz Google utcaképen


[link] ,19.8829165,3a,75y,90t/data=!3m6!1e1!3m4!1sqTx2z0gEqXNz59CmGIEiow!2e0!7i13312!8i6656

2018. aug. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
A motoros. Megy mint a barom,láthatóan jóval a megengedett felett, és jobbról előzget,ami tilos és itt szép példát is láthatunk miért tilos..
2018. aug. 2. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Gyakorlatilag esély nem volt észlelni a motorost, olyan jelentős sebességkülönbséggel érkezett, ráadásul szabálytalanul, sávon belül és oldaltávolság tartása nélkül előzött, utána próbálkozott egy jó eséllyel Lengyelországban is szabálytalan jobbról előzéssel.
2018. aug. 2. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Számomra nem kérdés, hogy a motoros.

Mit hibázott volna az autós? Nem számított rá, hogy jobbról próbálja előzni? Örülhet, hogy ennyivel megúszta a motoros, mert szerintem még jól is jött ki belőle, csúszott egy nagyot, nem repült 50 métert.

2018. aug. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Crisopher ***** válasza:
72%
A motoros. Egyrészt jól láthatóan szlalomozik, ami tilos. Másrészt jobbról előz, szintén tilos. Harmadrészt pedig olyan sebességgel jött, hogy az autósnak esélye sem volt időben észlelni.
2018. aug. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem is a motoros. De azon ne akadjunk fenn, hogy jobbról vagy balról előz, mert lényegében a jobb oldali sávban előzte balról az autót.

Párhuzamos közlekedésre alkalmas úton nincs olyan ,hogy jobbról balról. Ha a belső sávban nem megy valaki, akkor jobbról elhaladok mellette. Szép is lenne ha a Hungárián nem lehetne a külsőben gyorsabban menni a belső sávhoz képest.

Autópályán már fokozottabban veszélyes azt aláírom, de szerintem ott se szabálytalan. Azért mondom, hogy "szerintem", mert a "szakértők" között is komoly vitát szít a téma, pl amikor a rendőr feltartotta a belső sávot és senki nem merte kielőzni.

2018. aug. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
A motoros szabálytalanul előzött és gyorshajtott. Az autós nem adott elsőbbséget sávváltáskor. Szóval mindketten hibásak. Miután a bíróságnak is hónapokig tart majd eldönteni, hogy ki milyen mértékben hibás, ezért itt egy videóból nem fogjuk tudni megmondani a pontos ítéletet.
2018. aug. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Hol kellett volna elsőbbséget adnia az autósnak? A motoros cikázva jött száguldva, ráadásul jobbról előzött. Egyszerűen képtelenség volt hogy az autós észlelje őt a tükreiben. Szerintem az ütközés pillanata előtt ráadásul pont holttérben lehetett.
2018. aug. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
Előző vagyok: Hogy pontosabb legyek. Az autós azt láthatta, amikor belenézett a jobb tükrébe, hogy a külső sávban egy autó van mögötte, talán a motort is láthatta még, ami abban a pillanatban még az autó mögött tartózkodott. Ekkor, a motoros elkezdte előzni az autót sávon belül(!), a belsőben haladó ekkor kezdett el jobbra húzódni, a motoros pedig belément. Kizárt dolog, hogy ez az autós hibája lett volna akár csak részben is. Szerintem amikor az autós elkezdett jobbra húzódni, a motoros pedig sávon belül előzött akkor pont holttérbe került és amikor ütköztek, csak akkor vette észre a sofőr a motorost.
2018. aug. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!