Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért érdemesebb autószerelőve...

Miért érdemesebb autószerelővel vitetni a kocsit inkább a műszaki vizsgára?

Figyelt kérdés
2018. aug. 4. 20:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom. Miért? Érdemesebb?
2018. aug. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%

Az attól függ.


Az egyik esetben azért,hogy átmenjen az autó mindenképp,a másik esetben meg azért,hogy a szerelő is első kézből hallja a felmerülő gondokat.

2018. aug. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg jobban ért hozzá, tudja, mi az, ami belefér, és mi nem. Előtte átnézi, amit kell, megcsinálja. Mivel napi kapcsolatban van a vizsgáztatókkal, őt talán nem hajtják el 1-2 kisebb hibával, téged lehet, hogy igen. Esetleg ő a helyszínen meg tudja javítani.

Nem utolsó sorban neked lehet, hogy el kellene jönnöd munkából, szabadságot kivenni, neki meg ez a munkája. Te mehetsz dolgozni, kereshetsz pénzt azzal, amihez értesz, abból ki tudod fizetni ő munkáját.

2018. aug. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
14%

Műszaki vizsgára a tulajdonos (üzembentartó) vigye az autót. Műszaki vizsga előtt szokás előzetes felmérésre vinni, ott talán akkor van értelme a szerelőnek, ha javítani valót találnak, és a tulaj annyira fogalmatan, hogy nem tudja később elmondani, mint kell javítani, de ott is ajánlott jelen lenni.


A kérdésre annyit, hogy azért érdemes autószerelővel műszaki vizsgára küldeni az autót, mert úgy garantáltan plusz kiadással jár a vizsga, ezért ennek a gyakorlata igen ritka.

2018. aug. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig sose voltam ott személyesen,mindig leadom délelött az egyik helyi szervízben,délután pedig visszakapom műszakival,mindezt plusz 3 ezer forintért.
2018. aug. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én is átvizsgálásra és előzetes szervizre küldöm a kocsit, csak azt hittem, hogy valami plusz dolgot is tud nyújtani a szerelő a vizsga során, azért vitetik vele. Csak néhány helyen olvastam, azért kérdeztem.
2018. aug. 4. 20:34
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Azért mert ismeri ott a viszonyokat és nem bukik meg a kocsi mondjuk egy kiégett rendszámtábla világítás miatt.
2018. aug. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A műszaki előtt szokás elvégezni a rutinellenőrzéseket, olajcsere, légszűrő csere. Akkor már nem jobb, ha a szerelő levizsgáztatva adja vissza?
2018. aug. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
34%

Olvastad, plusz három ezerért levizsgáztatja a szerelő - úgy is lehet, ha valakinek nincs rá ideje.

Természetesen, ha javítani is kell az plusz költség.

A másik lehetőség meg az, hogy időpontra viszi a tulaj az autót, rászán egy órát, és a szeme előtt zajlik a vizsga.

2018. aug. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%
Mi köze az olajcserének meg a légszűrőcserének egy műszakihoz?
2018. aug. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!