Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tömött kocsisor esetén főúton...

Tömött kocsisor esetén főúton miért kell beállni a másik mögé 5 centire?

Figyelt kérdés
20-30 autóból álló kocsisor esetén miért kell ezt csinálni? Semmi értelme. Ha fékezni kell akkor csak én szívom meg, mert belém jön.
2018. aug. 4. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell. Ki mondta, hogy kell?
2018. aug. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Nem mindenki akarja alkalmazni a cipzàr elvet pl.: egy Menő Manô befurakodô Bèjemvès-Mergãssal szemben.
2018. aug. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Ahogy a második írja. Ha beengedek valakit magam elé cipzárelvesen, akkor megy utána a többi is eszetlenül, én meg hoppon maradok. Akkor inkább nem engedek be senkit és meg van oldva a probléma.
2018. aug. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
En peldaul nem szeretem ha befurakodnak elem ezert kozel kell alni a masikhoz
2018. aug. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
4-es, igen, mintha az életed múlna rajta, hogy eggyel több vagy kevesebb autó van épp előtted. Hagyjuk már. Én konkrétan azt nem bírom, amikor elfogy egy sáv, sokan vannak, mindkét sáv araszol és valaki csakazértis rááll az előtte álló seggére, nehogy be tudjon sorolni valaki a megszűnő sávból.
2018. aug. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem helyes, viszont tapasztalatból mondom, hogy például városban pirosról-pirosra araszolva a kereszteződésekben én is ráállok a másikra, de csak annyira, hogy lássam a két hátsó kerekét. A probléma nagyon egyszerű: hiába próbálok biztonságos távolságot tartani, valaki egyből amint rést lát bejön elém és semmivel sincs előrébb.
2018. aug. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az szívja meg, aki beléd jön. Engedd el. Annyira nem gyakoriak az ilyen balesetek, hogy emiatt aggodalmaskodj.
2018. aug. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!