Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Aquincumnál otthagyhatom...

Aquincumnál otthagyhatom hétvégére a bicajom?

Figyelt kérdés

Ingázni fogok Bp-re diákként vonattal. Kerékpár bérletet nem akarok venni (~5000)

Vennék 25 000-ért bicajt, meg u lakatot. Este mikor megyek haza lezárnám és reggel jönnék, majd pénteken ugyanez csak hétfőn jönnék.

Kíváncsi lennék azokra akik ott zárják le a bringájukat, mivel láttam már ott éjszakára lezárva biciklit.



2018. aug. 8. 02:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem sajnálnám rá azt az 5000ft-ot, hogy biztonságban legyen a kerékpárom.
2018. aug. 8. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha egy egész éjszakája van a tolvajnak, aki ráadásul sejtheti, hogy vonattal vagy esetleg HÉV-vel (azaz kiszámítható időpontban) jön vissza a tulaj, akkor az U-lakat sem ellenfél. Szóval egy próbát megér, de az a havi 5000 Ft tényleg nem tètel, ha a mérleg másik serpenyőjében egy bringa ára van (vagy annak ellopása esetén havi 10000 Ft-os BKK bérlet, hogy tudjál mozogni a városban).
2018. aug. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Honnan-Hová ingázol?

Aquincumtól a Nyugatiig csak 10 km, tehát nem 5000, hanem csak 2160 Ft a havibérlet.

De a hévre még olcsóbb, 540 Ft a kerékpárbérlet.

2018. aug. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

ha rendszeresen otthagyod, kifigyelik és hamar széthordják. a váz marad, de lelopnak vagy szétcsesznek rajta mindent a drogosok.

sok ilyen torzót látni a városban

2018. aug. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék véletlenül sem rasszistának tünni, ezért sem linkelek semmit, de ha mwgnézed a tolvajkergetők a nagy lakat teszt című videóját, és meglátod mennyi idő leszedni egy U lakatot izguli fogsz a bicikli miatt ha otthagyod. Ha lesz is vodevideó, hogy ki vitte el, személyiségi jogok miatt soha nem fogod látni, a rendörök meg még nagyon lopott autóval sem foglalkoznak. Én nem hagynám ott...
2018. aug. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a 25 ezer forintos bicaj egy kényelmetlen, ormótlan, nehéz sz. lehet, mert ennyiért nem kapsz normális bringát. És szinte biztos, hogy el fogják lopni Bp.-en. Akkor már inkább a bérletet választanám 5000 Ft.-ért és van egy kényelmes, modern, karbantartott kerékpár, amit ha ellopnak, nem bukok rajta semmit.
2018. aug. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%

Ronda bicajjal oldható a probléma.

Én építettem magamnak használt jó féle alkatrészekből,majd terepszínűmintára fújtam.És már nem is kívánatos.

2018. aug. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!