Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha közzé teszi a magyar...

Ha közzé teszi a magyar rendőrség a sebesség ellenőrzést hány óra hány perckor akkor ezt tartják?

Figyelt kérdés
Belefutottam egybe, ami Enying körül volt, bár nem láttam a "nagy távcsövet" és az úttal keresztbe állt a gépjárművük. Ha közzé teszik, hogy 10:30 kor kezdik a mérést ezen és azon a helyen, akkor azt tartják is? Nem szokták esetleg korábban vagy később kezdeni egy negyed órával?

2018. aug. 17. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Nem sok jelentősége van.

Ott lehetnek korábban, vagy nem is mérnek a megadott helyen, stb.

Tájékoztató jellegű adatok, nincs semmi kötelezettség, ami egyébként nem is baj, csak állapot.

2018. aug. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! És, ha keresztbe állt (90 fokban) az úttal akkor vélhetően pont nem is mért? Én mindig úgy találkoztam velük, amikor szembe állt a forgalommal.
2018. aug. 17. 14:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
mérni mérhet. valamelyik rendőr autón belül rakja, más meg kívülre állítja fel. de persze lehet az is, hogy akkor még épp csak készülődtek.
2018. aug. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Anyósülés fejtámlájára rá tudták rakni, és ki tudják fordítani 180 fokkal a műszert. De persze az is lehet, hogy nem mértek.
2018. aug. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%

Tekintettel arra a körülményre, hogy ez a közzététel nem minősül szentírásnak, nem kötelesek betartani.


Keresztbe álló járműből is be tudnak mérni ha akarnak, csak annyi hogy elfordítja a "nagy távcsövet".


Ha azért voltak ott hogy sebességet mérjenek, akkor hidd el megoldják. Ha nem, akkor szerencsés napod volt.

2018. aug. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!