Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Volt akit megbuktattak elsőseg...

Volt akit megbuktattak elsősegély vizsgán?

Figyelt kérdés

2018. aug. 20. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Volt.
2018. aug. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És min bukott meg?
2018. aug. 20. 20:55
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
vizsgán
2018. aug. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi a segítő választ -.- melyik kérdésnél bukott meg? Mi volt a feladat amit nem tudott teljesíteni?
2018. aug. 20. 21:01
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk (3 éve) még úgy volt, hogy meg volt szabva hogy kb. hány ember mehet át. 15-en voltunk az oktatáson, ebből 8-an mentünk át. Egyszerre 4-en voltunk benn a vizsga helységben, kettőjüknek nem jött össze a dolog (nekem szerencsére igen), egyikük azon bukott el, hogy "rossz" oldaltól térdelt oda a próbababához (a terem közepére volt lerakva, bárhonnan megközelíthető volt), másikuk pedig olyan kérdéseket kapott a végén aminek köze sem volt a tananyaghoz (kígyóméreggel, meg hidrogén-valami vegyülettel kapcsolatos is volt köztük). Utána meg a bukottak közül a legtöbben 15 ezerért megvették a "papírt" nem hivatalosan.
2018. aug. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
87%
én nemrég voltam. És én átmentem, de rettentően szigorú volt a biztos. Az egyik társunk megbukott.
2018. aug. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Amikor én vizsgáztam belőle engem elsőre átengedtek, ha jól emlékszem a kötelezőkön túl, a kötözést kellett bemutatnom alkaron aztán azt a testhez kellett erősítenem. A társam akivel bent voltam ellenben megbukott, mivel a vizsgabiztos feltett neki egy mentő kérdést amire rosszul válaszolt "mire gyanakszik akkor, ha a sérült orrából élénk piros, híg vér folyik?" azt válaszolta, hogy magas vérnyomásra (ránéztem a gyerekre és mondtam neki, hogy ez ennyi volt). Nem szívatott egyébként a pasas, viszont a semmire nem engedett át...
2018. aug. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
83%
Most voltam vizsgázni és megbuktattak. Ez az én hibám volt. Viszont azt a k*csög vizsgabiztost a lekezelő, oltogató hangneme miatt szerettem volna felrugdosni székestől. Teljesen alkalmatlan volt az emberekkel való beszédre, az arcoskodó stílusa miatt. Normálisan is el lehet mondani, hogy "bocsi, ez nem ment, tanuld meg, gyere vissza legközelebb". Egóskodó tetű.
2019. márc. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Amikor én voltam vizsgázni, nem igazán tudtam a tételt, de átengedtek :D

Négyen mentünk be, elkérték a személyiket és már írták is a sikeres vizsgás papírt mindenkinek.:D

2019. márc. 26. 16:09
 10/13 anonim ***** válasza:
5%
Aki ezen megbukik az extra debil,gyámság alá kellene helyezni
2019. nov. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!