Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vki eltudna magyarázni h...

Vki eltudna magyarázni h evyirányu uton h kell kozlekedni, ha jobbrol v ha balra megyek be?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a iskolat online, de nem eetrm az egyirányu utcán valo kozlekedest.

2018. aug. 21. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen mimdegy melyik irányból fordulsz be az egyirányú útra, az akkor is egy irányú marad. De szerintem te arra gondolsz, h amikor kifordulsz, balra húzódsz ha balra mész, és jobbra ha jobbra vagy egyenesen mész, hacsak tábla vagy akármi mást nem jelez. De legalább egyszer elolvashattad volna a saját kérdésed, hogy értelmes-e, nemhogy helyesírás...
2018. aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Te hány éves vagy ember? Vagy milyen nyelven írsz? Ezen a ponton jegyzem meg, hogy a jogosítványt iskolázottságoz kellene kötni.

Amikor én tanultam vezetni, akkor amennyiben az úttest alkalmassá tette hogy két kocsi képes legyen egymás mellett haladni, akkor a jobb oldalon kellett végig haladnom: ha az út végén jobbra kanyarodtam maradtam ott, ha balra, akkor a kereszteződés végén kellett átsorolni a bal oldalra. Folyamatosan nem mehettem a bal oldalon.

2018. aug. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező egyenlőre elméletet tanul, a gyakorlatban remélhetőleg segít majd az oktatója, mert ott lesznek egyéb tényezők, pl parkoló autók.

Az viszont igaz, hogy a kérdésből nem derül ki mire is lenne kiváncsi a kérdező, aki valószínűleg telefonról írt, azért ütött többször mellé a betűknek.

2018. aug. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és igen telefonról írtam, most pedig gépről. Nem kéne lehurrogni az embert.
2018. aug. 21. 21:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Meglepő módon arra húzódsz, amerre menni fogsz. Ha több sávos az utca, akkor abba a sávba sorolsz be, amerre menni fogsz. Ugye, hogy nem nehéz "megeetrmni" (sic!) a logikáját?
2018. aug. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Alapesetben jobbra tartasz. Ha balra fogsz kanyarodsz, akkor az úttest bal oldalára kell húzódnod. Sokan ezen hasalnak el a forgalmi vizsgán.
2018. aug. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%

"Ezen a ponton jegyzem meg, hogy a jogosítványt iskolázottságoz kellene kötni."


Már pár éve elvárás a 8 általános...

2018. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!