Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Rendőri szondáztatás?

Rendőri szondáztatás?

Figyelt kérdés
Tegnap este történt, hogy egy eseményről hazafele jövet kocsival a kijáratnál lévő rendőrök megkérdezték, hogy fogyasztottam-e alkoholt, amire igennel válaszoltam (1 pohár sör), majd a másik kollega megszondáztatott, de az eredményt nem közölte velem, ő is belefújt a készülék sípolással jelezte, hogy helyesen fújta meg, utána megfújtam mégegyszer akkor nálam is sípolt, hogy helyesen fújtam meg, de az eredményt nem közölte, továbbküldött, semmilyen iratot nem kért el. Ilyenkor mire lehet számítani?
2018. aug. 26. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmire. Ugyanis, ha valamit mutatott volna, akkor nem küld tovább, és tudnád mennyire vagy sáros.


Lazíthatsz.

2018. aug. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok, ez Magyaország, ahol a nem létező büntetéstől is annyira fosik valaki, hogy kérdést ír ki hozzá. Ezért van akkora pofájuk a rendőröknek meg hiszik magukat istennek meg hogy bármihez joguk van, mert ilyen beszariak vagytok! Növesszél már tököt!
2018. aug. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2. válaszoló, te nagyon beteg vagy. Kezeltesd ki magad.
2018. aug. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!