Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mással is fordult elő már ez?

Mással is fordult elő már ez?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan el vagyok keseredve, mai napon sikeresen vizsgáztam CE kategóriából, egy több éves álmom vált valóra ezzel, viszont most nem tudok neki úgy örülni: a gyakorlásokkor minden nagyon jól, az oktatóm is folyamatosan dícsért, erre most a vizsgán nem sok híján eltapostam egy személyautóst egy körforgalomban, amikor ő már benn volt, ilyet soha nem csináltam gyakorláson, meg alapból se csinálok ilyet, nem értem hogy mi volt velem, meg vhogy én is éreztem hogy nem úgy megy az egész mint ahogy szokott


aztán persze a végén jól lebąszott a vizsgáztató, hogy én azt képzelem ha én vagyok a nagyobb akkor bármit megtehetek, meg stb. stb. aztán tulajdonképpen csak az oktatóm közbenjárása végett kaptam meg a "megfeleltet" mert ő mondta hogy nekem ez egyáltalán nem így szokott menni, aztán beszéltem vele is egy pár percet, természetesen ő sem értette hogy mi volt velem, de utána amiket elmondott teljesen tisztában voltam velük már a vizsgán is mégis úgy mentem mint egy idióta bąrom


azt tudom hogy sajnos a vizsgahelyzeteket nem igazán tudom jól kezelni, érettségin is ez volt, meg emlékszem hogy az összes vizsgámon bennem volt az ideg, a kresz vizsgákat leszámítva


nagyon szerettem volna ha a tényleges tudásom miatt kapom meg a jogsit és nem az oktatóm közbenjárása miatt


lehet hogy soha nem leszek alkalmas sofőrnek bármennyire is szeretnék?



2018. aug. 30. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem, még soha senkivel.
2018. aug. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Velem még nem volt ilyen.


Valószínűleg a stressz miatt volt.

Fontos kérdés, hogy csak a vizsgadrukktól jön elő, vagy más stresszes helyzetben is? (Pl. késésben vagy, családi probléma, stb.)

2018. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

"nagyon szerettem volna ha a tényleges tudásom miatt kapom meg a jogsit és nem az oktatóm közbenjárása miatt"


Rosszul latod. A vizsga idejen nem a tenyleges tudasodat latja a biztos, hanem abban a pillanatban nyujtott kepessegeidet, amit a stressz / vizsgadrukk miatt negativ hatasok ernek.


En is tanultam vezetni valamit (lenyegtelen hogy mit), tobb mint 40 oram volt az oktatoval a kabinban es az utolso orakon olyan szepen produkaltam hogy o is en is meg voltunk elegedve, es mondta is, hogy latod, mostmar kesz vagy a vizsgara.

Masnap vizsga, eletem legszarabb alakitasat nyujtottam (szerintem), de a vizsgaztato megis atengedett, mert ezek latjak, hogy valaki tud/kepes, es latjak azt is, hogy valaki pillanatnyi stresszben van es bakizik ossze-vissza.


Szerintem ne emeszd magad ezen ennyire. (Bar en is emesztettem magam a vizsga utan, de ez termeszetes.)


Arra fokuszalj, hogy sikerult es hogy ezentul mindent megtegyel, hogy biztonsagos maradj.

2018. aug. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvasnám ugyanez volt nálam is az összes vizsgán szinte csak úgy mentem át hogy megsajnáltak azóta 1,5 éve kamionozok balesetmentesen. Teljesen más amikor vizsgázol meg amikor magad vezetsz.
2018. aug. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyi én a B kategóriával jártam,sose padkáztam,de a vizsgáztató annyira stresszelt hogy kicsit nagyobb gázt adtam és padkáztam.Másodszóra sikerült és csak ez az 1 hibám volt.Amúgy az oktatóm mondta x %-nak mindenképpen meg kell bukni,mert az anyagilag nem éri meg a vizsgáztatóknak hogy mindenki átmegy.Én C kategóriát most akarom megcsinálni.
2018. szept. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!