Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Volt már sajáthibás balesetetek?

Volt már sajáthibás balesetetek?

Figyelt kérdés
Mennyi idős volt a jogsitok és hogy történt a baleset? Sérült (ne adja Isten, halt is) meg valaki vagy "csak" anyagi kár keletkezett?

2018. szept. 8. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

15 eves jogsi, teherautoval (5evente 1* vezetek tgk-t) elfelejtettem higy nagy autoban ulok ismeros vadi uj kocsijat zutzam meg a kar kb 4m ft volt. :)


Illetve meg 14 eve szalonbol vettem egy autot, 3 oraja volt meg amikor belerongyoltam egy trabantba. Kar 30e ft, mivel annyit ert a trabant.

2018. szept. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
volt, kb fél éves jogsival. Gyorsforgalmi felüljárón mentünk, akkor még a határ útnál fel lehetett hajtani a gyorsforgalmira a felüljáró aljában. Ment a sor kb. 40-el és egy paraszt bevágott a sorba, mindenki satufékezett. Tél volt, fagyott. Az út fel volt sózva, de a felüljáró alulról felfagyott. Igy akik az aljában voltak meg tudtak állni, én meg csúsztam, bele az előttem lévőbe. Hiába nem mi okoztuk a balesetet mégis én voltam a hibás. Szerencsére éppen, hogy koccantunk, a kár minimális volt.
2018. szept. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy 7-8 éve vezethettem, amikor kíváncsiságból télen rámerészkedtem a bükki panorámaútra. Felsőtárkány határáig volt letolva, onnantól kezdve jeges-havas volt az út. Nyilván négyévszakos gumival mentem és hát persze hogy lusta voltam felszerelni a hóláncot. De ugye ügyes és tapasztalt sofőrnek gondoltam magamat, el is jutottam nagyjából Répáshuta magasságáig az amúgy álomszép tájon végig kanyarog a. amikor egyszer csak egy bal kanyarban nem nagyon akart engedelmeskedni az autó a kormánymozdulatoknak... Aztán egy kis túlkormányzással sikerült az elejét kanyarodásra bírni, de a seggét odavertem a szalagkorlátnak, és ha az megakad, odacsapja a kocsi az elejèt is. Nem volt nagyon csúnya, de annyi elem sérült, hogy 150000 lett a vége. Személyi sérülés a kimondottan alacsony tempó miatt nem volt.
2018. szept. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2: nekem is fagyott felüljárós eseten volt, baromi szar érzés, nem mész gyorsan de látod hogy ebből csatt lesz...

ezen kívül volt egy pici kocc, ahol én voltam a ludas, de szerencsére még betétlapozni sem kellett, nem látszott sérülés a kocsikon.

2018. szept. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Németország, januári hajnal, tökig érő hó. Autópályáról való lehajtó éles kanyarját nem tudtam bevenni, és az árokban landoltam. A feleségem gyalogolt el a legközelebbi faluig, (pár száz méter volt csak) ahol talált egy vállalkozó kedvű traktorost.
2018. szept. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vízátfolyáson padlógázzal, 90-el átmentem, mert úgy emlékeztem, hogy ott nincs semmi úthiba. Hát a nagy fenéket! Kiderült, hogy egy hatalmas kátyú lett pont ott, én meg megértem végül az úton tartani az autót, mert ugye a víz is és a kátyú is jól megdobott, de szerencsére nem lett belőle semmi, mert sikerült úton tartanom.
2018. szept. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!