Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nem tudtok valahol Pesten...

Nem tudtok valahol Pesten vagy Pest megyében rutin pályát, ahova autósiskola nélkül ki lehet menni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért az autósiskoláknak is fizetni kell, meg elég nagy nyomorgás is van néha. Fogj pár műanyag csövet, tedd le egy parkolóba (nem plázák), vagy valami üres helyre, a neten megtalálod a pontos adatokat (mi merre hány cm a rutin pályán) és kész. Én is ezt tettem annak idején.
2010. jún. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
népliget:kismartoni út felöli része (mnej be hátulra ,igaz ott elég szar az út de nuku forgalom:)
2010. jún. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ne zavarjon meg hogy zsákutcát jelölnek az utca elején.
2010. jún. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

annak idején én is gondolkodtam azon, hogy rutin tanulása közben kimegyek apámmal egy kicsit gyakorolgatni. nem tettem, és utólag azt mondom, jól tettem. a rutin elsőre meglett. a nem autósiskolás vezetésnek is lehet hátránya azon kívül, hogy elkap a rendőr:


1: nem azon az autón tanulsz, amin majd vizsgázni kell. Ez később visszaüthet, ha mást szoksz meg


2: családtag "beletanít" az oktató által elmondottakba és összezavarodsz


3: rutinpálya jellegű körülményeket úgysem tudsz teremteni (ahhoz legalább méter magas karók kellenének legyenek, pontosan olyan távolságban, emelkedő, stb...)


4: a rutint pár óra alatt meg lehet tanulni. Utána majd ha lesz jogsid legálisan kimehetsz bárhova gyakorolgatni, addig úgyis csak az a lényeg hogy a vizsga meglegyen


5: a saját autódat koptatod. ez csak akkor gáz, ha valamit nagyon elszúrsz, mert a családtag nem tud belenyúlni (nincs pedál). pl. egyszer én is véletlen a gázra léptem a fék helyett. ha nincs pótpedál, lehet a fának megyünk :)

2010. jún. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is gondoltam ilyenre,tudok vezetni,de csak ugy szorakozásból.

Amugy a BUDAÖRSI VIRÁGPIACNÁL estefele aztmondod az őrnek,hogy Gokart-ozni mész és beenged azt felmész a pályára ,ugyse fog nézni

2010. jún. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem igazából azért kéne mert már 3éves a jogsim és 2öt kihagytam és nem akarok senkit veszélyeztetni:DDD
2010. jún. 23. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!