Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha autópályán a villogó...

Ha autópályán a villogó trógert elengedem, hogy máson törje össze magát, ne rajtam, akkor mi a bánatért nem kotródik tovább? Miért kell velem párhuzamosan jönnie?

Figyelt kérdés

A mai napon az M1-en jöttem Bécs felé és egyszerre előztem 3 autót a megengedett max tempóval. Mögém ért valami rozsdaboglya és villogott hogy húzzak az útjából. (Biztos menekült a mögötte füstölgő dementor elől.)

Na mondom, ha a melletem lévő autót letudtam, kimegyek a külsőbe. Számításaim szerint ha nem nyúlok a tempomathoz, kb 30 másodpercem lesz mire utólérem a következő autót. Ennyinek elégnek kell lennie egy előzéshez. Ki is mentem a külsőbe, de a baromállat nem gyorsult. Csak a dementor gerjedt be mögötte. Mikor utólértem az előttem haladót, ez a hycomat még mindíg mellettem volt.

Kérdem én, ha annyira siet a majom, mi a bánatért áll le szórakozni a másikkal, hogy az beragadjon a külső sávban haladó mögé?



2018. szept. 16. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az ilyen minden út alatt előforduló barmok, szeretik az embert szopatni de persze ha ő szopja be akkor ajjaj g*ci ez meg hogy történt áh idióták...
2018. szept. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Én se értem ezeket a kreteneket...
2018. szept. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Én ezért nem szoktam kimenni rövidebb távra, mert a tököm kivan, hogy a belsőben száguldozni vágyók elvárják, hogy én bemenjek 2 kamion közé 90-re lassulva, hogy utána belátható időn belül vissza se tudjak menni.
2018. szept. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a figurák tökéletesen alkalmatlanok a vezetésre vagy bármilyen más, emberek egymás közti koordinációját igénylő feladatok végzésére. Nyilván úgy èrtékelte, hogy te szívatod őt azzal, hogy 130-cal “poroszkálsz” előtte és amikor kihúzódtál előle, véletlen elfelejtett gyorsítani, hogy jól beszopjad és akár percekig ne tudj újra a saját tempódban menni. Ettől ő roppant elégedett lett.
2018. szept. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem préselted be magad két autó közé, hogy őfelségének ne kelljen levennie a lábát a gázról, ezt ő úgy értékelte, hogy szívattad. És ő erre fel "visszaszívatott".

Az ilyen kreténekkel sajnos nem lehet mit kezdeni. Lassítasz vársz pár percet, amíg elhúz az anyjába és aztán elfelejted.

2018. szept. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na, emberek ezt a dolgot úgy hívják, hogy BESZORÍTÁS!

Tolakszik mögöttem, kimegyek a külsőbe, akkor meg mellettem andalog.

Csodálkozunk, hogy senki nem akar kimenni a külsőbe, hát ezért.

Nem szivatni akarnak, csak jó a memóriájuk.

2018. szept. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!