Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az lenne a kèrdèsem, hogy...

Az lenne a kèrdèsem, hogy nèmetországban èjjel egy útjavításnál egy piros villanás láttam, küldhetnek mèg csekket?

Figyelt kérdés
A 80as táblánál, olyan 110-120 körűl, nem volt előttem senki, ez kèt hónapja tőrtènt ès, de nem küldtek mèg büntèst, mèg van esèly rá? (Nem nèmetországban èlek)

#csekk #Németország #kűlfőld #gyórshajtás #sebègtúllèpès #büntès
2018. szept. 23. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Már sehol nem működtetnek vllanós trafit...
2018. szept. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esélyes, 2 hónapja engem 30-as táblánál ért a fehér villanás, nappal. Qrva nagyot villan, Németországban még vannak ilyenek. +10 km/h miatt 15 euró :)))
2018. szept. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyórs választ, amúgy piros villanás volt
2018. szept. 23. 14:12
 4/7 anonim ***** válasza:

"Már sehol nem működtetnek vllanós trafit..."


Dehogynem, tegnap láttam pont.

2018. szept. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Németországban nagyon sok "traffipax" villan - innen az elnevezésük is: Blitzer, azaz villanó, villámló, vaku.

Külföldre elég sokáig eltarthat, míg eljut. Meg fogod kapni, ne aggódj. 80-120 Euróra számíthatsz (plusz egy hónap vezetéstől eltiltás, ami ugye nem kivitelezhető külföldi esetében).

2018. szept. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ös


Nekem német rendszámú autóra is több, mint egy hónap múlva jött meg. Külföldre is kiküldik, az tuti, de hogy mikor, azt kitudja. Egyébként egy nagyon egyszerű banki utalással ki lehet fizetni, maga a rendszer nagyon gördülékeny.

2018. szept. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát gondolom mire eljut Flensburgba meg vissza...
2018. szept. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!