Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit csinaljak ebben az esteben?

Mit csinaljak ebben az esteben?

Figyelt kérdés

Debrecenből mentem Budapest fele. Nem akartam matricat venni, igy a 4. Úton mentem. Most kaptam egy birsagot, mert allitolag rahajtottam az M4-re vecsesnel. Gps szerint en nem mentem ra fizetos utra. (telefon google maps)

Lehet ilyen esetben meltanyossagot kerni, vagy van értelme bizonygatni az igazamat?


2018. okt. 1. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy telefont mindenképp megér.
2018. okt. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha rámentél akkor rámentél....nézd meg a neten,hogy azon útvonalon ahol mentél rámentél fizetősre vagy sem. Ha nem mentél rá akkor reklamálj, ha rámentél akkor vicc kategória arra hivatkozni,hogy a navi szerint nem az
2018. okt. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 egySanyi ***** válasza:
100%
Ha Üllőnél és Vecsésen nem a városon át döcögtél, hanem kimentél a ferihegyi elkerülő 4-es útra akkor jogos a bírság, mert az egy jó ideje már fizetős.
2018. okt. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont. Egyébként ezért nem kell a GPS után menni... Szépen ki is van táblázva, hogy fizetős az a szakasz, nehéz nem észrevenni.
2018. okt. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Megnéztem, a 4-esen érkezve befelé egyetlen helyen van csak a díjfizetési kotelezettsegre utaló tábla - amikor már nem tudsz visszafirdulni. Máshol nem ez a gyakorlat, szóval nem csodálom, ha benézted. Ezzel együtt érdemes ismeretlen helyre indulva megnézni a NÚSZ oldalát, mert korántsem biztos, hogy az érvelésed meggyőzi majd őket.
2018. okt. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha Üllőnél rámentél akkor fizetős.

A piros fizetős.

[link]

2018. okt. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Oke. Mar visszaneztem en is.

De ugyebar megy a 4. út. Keresztezodesben nincs kiirva, h onnantol fizetos. Keresztezodes utan kb 100m-re van kitablazva. Onnan ha eszre is vettem volna mar nem lehet sehogy visszafordulni.

Az meg mar más dolog, h tenyleg nem vettem eszre. Bambán a gps utan mentem.

2018. okt. 1. 17:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben érdemes utólag befizetni 24 órán belül egy 10 napost, olcsóbb, mint a bünti.
2018. okt. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!