Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért van ez a vezetési...

Miért van ez a vezetési stílus berögződve csomó emberbe?

Figyelt kérdés

Néha távolsági busszal kell utazzak és eddig majdnem minden alkalommal előfordult, hogy a busz teljesen beleáll az előtte haladó autó/teherautó/kamion seggébe, pedig előreláthatóan hosszabb autósor jön szemből, tehát még előzni se fogja tudni jóideig, de úgy zakatolunk az előttünk álló mögött centikkel, mintha muszàj volna!


Nem tudom megérteni, hogy nincs benne annyi felelősség tudat, hogy legalább ennyi emberrel a háta mögött vezethetne óvatosabban?



2018. okt. 3. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt néztem én is. Szerintem azért, mert akkor valamivel gyorsabban el tud indulni, meg nem akarja hogy bevágjanak elé mert lassan indul.


Amúgy optikailag is közelebbnek tűnik belülről mint kívülről. Úgyhogy lehet hogy nem áll az közel csak úgy tűnik.

2018. okt. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Személyautóval is tapasztaltam hogy nagyon ráállok valamire, utána kiszállok és nincs is az olyan közel.
2018. okt. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Én utaztam nyaralások alkalmával mindenféle nemzetiségű sofőr mellett, és hidd el, inkább vezessen a magyar így mint amiket kint megtapasztaltam(Görög, Spanyol, Lengyel, Román, Szerb, Bolgár, Horvát) buszon, némelyik erős késztetést érzett arra hogy bebizonyítsa tempósan is lehet menni az Intouro-val, vagy épp mad max módba kapcsolt, a csomagok meg önálló életre keltek a menet miatt.


Még itthon csak-csak jelzi az ember ha már a sofőr nem veszi magát észre, de egy külföldi a saját nyelvén elküld.... rendesen.

2018. okt. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én is tapasztaltam, valamiért a buszok imádnak belejönni a seggembe. Aztán ha ablakot mosok akkor dudálnak és villogatnak.
2018. okt. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alex Fly ***** válasza:
Lehet hogy egyszerűen csak stéherezik...
2018. okt. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!