Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kedves hozzáértők, téli nyári...

Kedves hozzáértők, téli nyári négy évszakos gumival kapcsolatban mennyire jó megoldás, ha kispénzűként a következő merült fel bennem a későbbiekre:?

Figyelt kérdés

a télre jobb fajta négy évszakos gumit veszek, majd tavasszal, csak az első tengelyen cserélek nyárira. utána télre megint a négy darab négy évszakos, aztán az addigi elsőket rakom hátra, és helyére a nyári gumi megy vissza előre: így körforgásban lennének, egyik se lenne agyon koptatva.

tudom nem vészesen nagy összeg az a 50-60 ezer forint plusz kerékcserék, de jelen helyzetemben felmerült....



2018. okt. 6. 22:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%

Elol csereled ? Tudod mit? Jarj nyarival.

Ember legyen a taplan aki rossz hatso gumi miatt kitoro feneku autot meg tud fogni. Eselyed se lenne. A legveszelyesebb. En regen egy kolcson toyota celicaval ami igy volt felszerelve egy kisboltba rongyoltam be. Az eleje tapadt a segge repult.

Ezer cikk van a neten hogy ezt ne. Soha.

2018. okt. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! E szerint fogok eljárni. K

Egyformák lesznek.😀

2018. okt. 7. 10:37
 13/15 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, aki télen 4 évszakossal jár, nyáron nyárival. De úgy, hogy minden keréken cseréli. A februári +20 fokokra teljesen ideális megoldás ez így. Én most vettem 4 évszakos Good Yeart, azzal a szándékkal, hogy egész évben fennhagyom. Ha majd májusban nem fog tetszeni a melegben, veszek rá nyárit is.
2018. okt. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Ismerek olyat, aki télen 4 évszakossal jár, nyáron nyárival."

Igazi agytröszt lehet az ürge! :D Ennyi erővel vehetne télit a 4 évszakos helyett.

2018. okt. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Feltételezem alacsony futásteljesítményről van szó... a négy évszakos guminak a nevében benne van, hogy egész évben használható gumi. Az a pénzkidobás, hogy ha veszel négy évszakosat és még ehhez nyáriakat is. Veszel négy négy évszakosat aztán arra figyelsz, hogy félévente kocsioldalt megtartva átcserélteted őket az egyenletes kopás érdekében.
2018. okt. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!