Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Normális az, ahogy a haverom...

Normális az, ahogy a haverom "megoldotta" ezt a problémát?

Figyelt kérdés

19 éves, nagyon jól vezet, betartja a szabályokat.


Egy öreg 1.3-as Skoda Feliciaja van, elég sok helyen rozsdásodik az autó, azt mondja amíg megy addig nem vesz mást, ha tönkremegy akkor majd vesz.


Jöttünk haza valahonnan, és egyszer csak előttünk volt egy nagy fehér luxusautó, aki vezette alig látszott ki belőle.

90-el lehetett volna menni, de ő 60-al ment kb, fékezgetett előttünk, és nem engedte hogy megelőzzük. Amikor a haver kitette az indexet hogy megelőzi azonnal behúzott az út közepére nehogy megelőzzük őt.


Ezt eljátszotta jópárszor, majd a haver index nélkül visszaváltott 3-ba és padlógázzal megelőzte.

Utána megkérdezte hogy be e vagyok kötve. Mondtam hogy igen. Ment most ő az autó előtt 50-el, a mögöttünk lévő kocsi szorosan ránk ragadva. Erre ő hogy kapaszkodjak és nyomott egy satuféket.


Hátulról elég rendesen belénk jött, utána haver hívott az apjának, ő is odajött, kihívták a zsarukat, beadták a biztosítóba hogy egy macska futott át az úton azért fékel.

Azt mondta az ő kárát fizeti a biztosító, az Audis meg dögöljön meg.



2018. okt. 9. 12:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
Elvileg nem igazán tudnak belekötni, de ga valaki ennyire agresszív vezetö, az az élet egyéb terén is az, meggondolnám, hogy barátkozzak-e/járjak-e vele. (nem írtad, milyen barát::)
2018. okt. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

Ez egyáltalán nem megoldás! Abba belegondolt, hogy a másik autó sofőrje megsérül/ ne adj isten meghal?

Soha többé nem ülnék be mellé.

2018. okt. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 D. Brasco ***** válasza:
66%
Mint tudjuk az ilyen hatulrol belement dologban mindig a hatso a hibas mert nem tartott kellő követesi tavolsagot stb.....en minden esetre mindkt soförtől elvennem a jogsit......de végleg!Kakaskodni menjetek a ringbe.....
2018. okt. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Legjobb barát. Ő addig normálisan vezet, amíg ilyen szerencsétlenek fel nem idegesítik vagy provokálják őt.


A vezetésben nagyon "akaratos", azt mondta aki nem tartja be a szabályokat vagy menősködik felőle ott halhat meg előtte vagy mögötte.


Pár hete azt is mondta hogy ha valaki pl egy beláthatatlan kanyarban elkezdi őt előzni és hirtelen szembejön neki valami maximum lefékel hogy meg tudja őt előzni, de a kormányt nem rántja félre, az árokba sem fog belemenni azért mert más olyan helyen előz ahol nem látja be az utat

2018. okt. 9. 13:18
 5/16 anonim ***** válasza:
60%

Hehehe :D Azért megnéztem volna az Audis arcát. Félreértés ne essék, szeretem a márkát, csak az ilyen sofőröket nem.

A haverod kresz szerint nem tett semmi rosszat, viszont én soha nem satufékeznék be senki előtt, akármilyen autóm lenne.

Én nem fékeztem volna be, csak megálltam volna, és "elbeszélgettem" volna az Audissal. De gondolom a haverodnak ahhoz már nem volt mersze.

2018. okt. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
45%
Ha minden problémát így old meg az gond, de ebben az esetben talán jogos volt.
2018. okt. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem teljesen jól oldotta meg a problémát, az audis meg följön meg a saját levében.
2018. okt. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Ez, ha bizonyítható, közúti veszélyeztetés, komoly ügy.
2018. okt. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Abba nem gondolt bele a haverod, hogy ha az audis elrántja a kormányt és megöl egy szembejövő családot akkor hogy fogja érezni magát? A közlekedés nem farokméregetelésre való! Ha akkora májer a srác, miért nem állt meg és intézte el négyszemközt az audissal?
2018. okt. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%
Sok hulye van az utakon, beleertve a haverodat is, sosem lehet tudni, ki ul a masik kocsiban, lehet egy gyilkos aki epp vitte az erdobe eltemetni a friss hullajat, akkor mit szolt volna a haverod? Vagy egy elmebeteg aki kiakadt volna es agyonvert volna mindkettotoket. Amugy mar reg keszulok elutni egy ilyen befekezost, de reflexeim nem hadjak, egy 40 tonnast vezetek es van eleg jo felbontasu fedelzeti kameram, tehat ha vki megeloz ahogy megyek 80 al, majd lassit es egybol fekez az mind magyarazhatja a rendornek a macska, õzike meg tarsai mesejet, jo idore jogsi nelkul marad kozuti veszelyeztetes miatt.
2018. okt. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!