Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A bolzanoi parkolóból ki...

A bolzanoi parkolóból ki lehet jutni valahogyan gyalogosan?

Figyelt kérdés
2018. okt. 13. 07:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem. Úgy hallottam, hogy akik építették, azok is ott fekszenek a betonban mind (mint a piramisok építői)...

Bocs a töketlen humorért, de erre én is kíváncsi vagyok, megyek és ráguglizok, mitől különleges ennyire ez a parkoló. :-)

2018. okt. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát, rágugliztam, kell, hogy legyen kijárat, ugyanis a Bolzano-ba látogatókat kifejezetten kérik, hogy a két nagy parkolót használják a város szélén, a zsúfoltság elkerülése végett.

Vagyis ebből logikusan következik, hogy KELL hogy legyen gyalogos kijutási lehetőség lehetőség a parkolóból, különben a PARKOLÓ, mint fogalom, értelmetlenné válna ebben az esetben.

2018. okt. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom a kamionparkolóra gondolsz a fizetőkapunál. Biztos lehet, én a Fercam - nál szoktam állni, mert ott van a Spar. És ott találkoztam kollégákkal, akik abból a parkolóból jöttek vásárolni.
2018. okt. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen arra. Parking Firmian a fizukapunál. Annyi itt a kisautó mint a nyű és ember egyben sincs. Én meg már kétszer körbejártam a parkolót de sehol sem találok egérutat. Minden kijáraton gyalogolni tilos tábla, át kéne vágni a sztrádán, meg ilyenek. De mégis akkor hová tűnnek az autósok? Valahogy csak kijutnak.


Erről a helyről van szó:

[link]

2018. okt. 13. 07:39
 5/8 A kérdező kommentje:

Bocsi! A helyes link:


[link]

2018. okt. 13. 07:41
 6/8 A kérdező kommentje:

Megtaláltam! A sok kijárat közt van egy amelyikben van sétálójárda az aluljárón át. Megosztom mert elég nehéz meglelni és hátha egyszer még más is jár így, hogy nem találja.


[link]

2018. okt. 13. 08:19
 7/8 anonim ***** válasza:
LOL, te komolyan azt vártad, hogy egy magyar szöveges internetes fórumon tud neked azonnali útbaigazítást adni valaki egy random olaszországi parkolóval kapcsolatban?
2018. okt. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7.


Ez jól ismert parkoló a kamionosok körében. A kérdező jobb lett volna, ha kérdésben hangsúlyozta volna, hogy ez kamionos kérdés, mert egy úrvezető, aki nem ismeri, az honnan tudhatná?


Ez a Firmian parkoló, a Bolzano sud csomópontnál, aki a Brenneren keresztül jár rendszeresen, mindenki ismeri. Abban én sem voltam biztos, hogyan lehet szabályosan gyalog elhagyni, mert egy csomópont közepén van.

2018. okt. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!