Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen hatással van rád a...

Milyen hatással van rád a "baby on board" táblácska, van bármi jelentősége, hatása szerintetek?

Figyelt kérdés
Gyanítom csak áltatják magukat azok akik kiteszegetik az ilyeneket.
2018. okt. 13. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rám semmilyen hatással. Ugyanúgy közlekedek attól még ha előttem ilyen matricával ellátott autó megy, mintha nem lenne raja.
2018. okt. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Matricátlanba se rongyolok bele XD
2018. okt. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, amúgy sem sodrok szándékosan veszélybe senkit, ha nincs gyerek a kocsijában. Sőt, ha az én gyerekem ül a kocsiban (5 éves), akkor is nagyjából ugyanúgy - nem kresz huszár tempóban - haladok. Egyszerűen nem ez határozza meg a vezetési stílusom. Ha valamit nem vállalok be gyerekkel, akkor gyerek nélkül sem, és fordítva.
2018. okt. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
semmi. mindenkire figyelek, előzékeny vagyok. ha valaki szándékosan paraszt, azt szándékosan nem segítem :))
2018. okt. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Amúgy egy időben direkt figyeltem, és az ilyen matricával ellátott autókban sokszor valóban ott volt a gyerek.

Mondjuk én nem szoktam letolni senkit az útról, a baby on boardos autókat mégúgysem. De azért vicces volt, mikor én 160-al mentem főúton (egy párhuzamos univerzumban) és az Opel Insignia megelőzött saccperkábé 200-al, úgy hogy a kiscsávó az anyósülésen volt, és a matrica is fenn volt hátul.

2018. okt. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen hatással nincs rám. Az ilyen táblákat én komolyan nem is értem. Ha valaki szabálytalan alkat, akkor ugyanúgy le fog tolni ha van tábla, ha nincs. Mert ő ezzel nem fog törődni. Ha valaki szabályosan közlekedik, akkor meg minek vegye figyelembe a táblát? Ígyis-úgyis szabályosan fog közlekedni.
2018. okt. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Én bevallom, észre sem veszem ezeket a relatíve kis méretű matricákat, mert számomra annyi a releváns vizuális információ, hogy van előttem valami, aminek nem kéne nekimenni. Hogy ez egy szakadt nullás Golf tíz langyos pizzàval vagy egy jobb állapotú családi egyterű háromhónapos négyesikrekkel, az teljesen mindegy. Nem fogom sem letolni az útról, sem a szokottnál nagyobb távolságot tartani tőle.
2018. okt. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Minden válaszolóval egyetértek, pont ezért merült fel bennem, hogy bár nagyon népszerű, sok autón látom, na de nincs értelme semmi.
2018. okt. 15. 14:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem figyelek fel rá, általában tudatosan észre sem veszem.
2018. okt. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!