Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ilyenkor mi a teendo? (1) Es...

Ilyenkor mi a teendo? (1) Es vetkes volt-e az "ijesztgetos" auto?

Figyelt kérdés

1) [link]


2) [link]


2018. nov. 3. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Az elsőnél mire gondolsz? Mit kell csinálni vagy ki a hibás?


Én olyan 70%-ban a szürke vagy milyen színű toyotást hoznám ki hibásnak, míg a teherautóst olyan 30%-ban...


Csak azért védem a teherautóst mert totál holttérben volt neki a toyota.

Egyszerre kezdtek el sávot váltani de a toyotás hátrébb volt, látnia kellett volna illetve kamionoknál, kisteherautóknál figyelni kell a holttérre!!!


A második már könnyebb, egyértelműen az ijesztegetős autós volt a vétkes.

2018. nov. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem egyiknél sem ijesztgetés volt. nem vette rögtön észre a második videós sem a mellette lévőt. lehet neki is holttérből bukkant elő amikor megszűnt a sávja, de egyébként meg nem is ment át a szürke kocsis sávjába így saját hibájából ment árokba. ha gyakorlott vezető lett volna még megijedést beleszámítva se csinál ilyen ügyetlen manővert
2018. nov. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a belsőből ki akarok menni középre és látom hogy előttem külsőből ugyanoda akarnak menni akkor alap, hogy előbb elhaladok mellette és utána húzódok be (és nem öt centire az orrától). Ezen a szerencsétlen túlkormányzáson meg csak röhögni lehet. A kettesnél meg bealudt a belső sávban haladó és előbb kezdett irányt váltani csak aztán nézett jobbra (elég gyakori hiba). Az más kérdés, hogy a másik autó meg fékezés helyett a kormányt rángatja, de akkor is a megszűnő sávban haladó volt a vétkes.
2018. nov. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
#1 én semmekkora részben nem tartom hibásnak a teherautót, indexelt és szépen áthúzódott. A másik hátrébb volt ráadásul belső sávban.
2018. nov. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én sem látok itt ijesztgetést, inkább a holtterek áldozatai ezek, esetleg megspékelve egy kis mobilozással vagy bambulással.


Elsőnél az elsobbseggel bíró teherautónak a holtterében volt a végül balesetet szenvedő autó és egyértelmű, hogy utóbbi vezetője számára is legalább részleges takarásban (A oszlop) lehetett a teherautó, mert hirtelen vette észre és jól túl is reagálta.


A második esetben is jó eséllyel holttérben haladt a szabályosan haladó, balesetet szenvedő autó, de itt ő volt az ijedősebb.

2018. nov. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1)-esnél 100%-ban a személyautós a hibás. Ha nem állat módjára rántja vissza az autót, akkor nem történik meg a baleset.
2018. nov. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez egyik sem ijesztgetés volt, csak rosszul reagálta le a sofőr...
2018. nov. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!