Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Sebességhatár betartása...

Sebességhatár betartása miatti konfliktus. Emiatt érdemes feljelentést tenni? Érdemben foglalkoznának vele?

Figyelt kérdés
Székesfehérvár, Olaj utca. 30-as tábla, ennek megfelelően is közlekedtem. Mögöttem a pali a Merciben villog, integet, majd a következő utcában elém vágott, kipattant és üvöltött, hogy mi a f***t képzelsz magadról te szájba b***tt retkes sz*r, hogy töszögsz előttem? Ezzel egy időben letörte a tükrömet, majd elment. Visszaszólni nem mertem mert kb 3x nagyobb állat volt mint én. Kb 20 ezer forintos károm keletkezett. Érdemes ezzel rendőrségre mennem? A gyökér rendszámát felírtam.

2018. nov. 5. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

VAn felvételed? Vagy más bizonyítékod? SZemtanú?

Mert anélkül nehéz lesz a feljelentés. 1-1 ellen. Vajon kinek fognak hinni?


Nekem ezért van fedélzeti kamerám. Ilyen szituban biztos tárcsázom a 112-t, ha elém vág, és kiszáll...

2018. nov. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Ha vannak szemtanúk, csak akkor. A rendszám semmit nem ér.

A kárösszeg nem jelentős, de garázdaságról van szó, nem hopp, bocs, elnéztem...

2018. nov. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
(kárösszeg nem jelentőst úgy értem, hogy azért nem kapna sokat), a garázdaság, meg hogy elment a helyszínről, azért már igen. No nem lefejezést, de fájna neki egy picit.
2018. nov. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha magyar volt akkor érdemes ha nem akkor az életbe nem szedik be tőle a kárt, amúgy meg lehetnél figyelmesebb is, há siet a felsőkategóriássy ő többet ér mint mi szabálykövetők.. kamera kell, én is használok.
2018. nov. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ez garázdaság és simán lehet közúti veszélyeztetés is, ha bevágott eléd, már érdekelni fogja a rendőröket. Főleg ha van szemtanúd, kamerafelvétel (saját vagy térfigyelő),vagy bármi már bizonyíték.
2018. nov. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Mindenképp érdemes, az anyagi kátod miatt legalábbis.
2018. nov. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdemes, gondolom a rendszáma megvan, ilyen patkányoknak bűnhődnie kell.
2018. nov. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, hát ezért kell egy fedélzeti kamera. Ezzel az esettel, már nem tudsz kezdeni semmit. Tanú nincs, ez alapján bárkit bemondhat az ember, nem fognak vele foglalkozni érdemben.
2018. nov. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!