Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Térfigyelő kamera alatt mi az...

Térfigyelő kamera alatt mi az a fekete doboz?

Figyelt kérdés
Tavólrol ugy néz ki mint egy hangszóró de közelebbről a szembe levő felülete sima,csillogó,talan kicsit áttetsző... kettő darab van belőle kicsit egymással szembe fordítva (>) igy csak nagyobb szögbe... a forgalmora van irányítva és felette van a térfigyelő... Győrben a Pápai út 83-as főút keresztezodeseben láttam...ami meg érdekes h 4 darab kamera van ott de csak kettő altta van ilyen szerkezet...aki tudja miaz kérem írja le

2018. nov. 5. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármilyen meglepő is, de azokban a dobozokban van az elektronika.
2018. nov. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dehogy is, én nem azokra a szürkékre gondoltam. Ez valami periféria látszik rajta h direkt a forgalom felé van irányítva...olyasmi lehet mint a riasztók mozgásérzékelője..de miért kellene oda mozgásérzékelő...és a ami a legfurabb h csak ott van ilyen...sehol máshol nem láttam meg ilyet
2018. nov. 5. 21:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezekről lehet szó:

[link] ,17.6318568,3a,17.6y,203.21h,110.75t/data=!3m6!1e1!3m4!1sLTW5iahC296ALwwhDdQTjw!2e0!7i13312!8i6656


(Ha a GYIk megint elb@ssza, akkor az egészet címsorba másolni, és a kék rész utáni szóközt kitörölni.)

2018. nov. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy infravetők? Mondanám, hogy antennák, de akkor mindkettő egy irányba nézne. Ilyen homályos képből sajnos nem lehet kivenni, hogy micsoda.
2018. nov. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A válasz a kérdésre:Nekunk is ilyen feher kamera van amit az utcan latsz cctv masneven a jar hozza vagyis venni kell szurke doboz koto doboz a vezetekek miatt internet kabel infra veto ha nincs aram aram kabel nem tom a nevet ez azt tudja hogy akkor is vesz amikor nincs aram es sarga kor vagy negyzet nem tudom a nevet sry asszem wifi erosito antenna jelado internet router es kesz persze attol fugg igazi e a kamera remelem segitettem ☻
2023. máj. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!