Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nem tudom hol tudnám megkérdez...

Nem tudom hol tudnám megkérdezni, hogy ha van egy károkozó, de vagy direkt elirta a bizt. Kötvényszámát, /vagy a rendszámát, (mert nem találja a rendszer) akkor hol tudom megnézni, hogy melyik biztosítónál van? Meg van az ember neve, címe

Figyelt kérdés

2018. nov. 7. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Te sehol, ez bizalmas adat.
2018. nov. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
58%
Balesetnél az első,a helyszínbiztosítás,ha nincsen sérült,akit el kell látni,esetleg mentőt hívni hozzá,akkor elkezdjük az eszmecserét a másik féllel. A minimum,hogy a mai kor szellemében csinálunk képeket a telefonunkkal,de még esetleg videót is,ahol hangosan elmondod,miközben a helyen végigviszed a videót,hogy innen jöttem emerr,és ő onnan a stop tábla ellenére belémjött,persze a videón vágatlanul látszanak a táblák,az útburkolati jelek,a másik autó rendszáma és az sem baj,ha a másik fél is fel fel villan benne. Ez semmi más,csak ha a másik fél csúnyául viselkedik és egy kis idő múlva máshogy emlékszik,akkor neked van valami a kezedben.Ehelyett most itt szeretnél tnácsot kapni,hát ez tényleg nehéz,de battyogj be a rendőrségre és kérdezd meg,hogy ebben hogyan tudnának segíteni. Még az sem biztos,hogy nem szándékosan tette. De mondjuk te is ellenőrizhetted volna,hogy miket ír,még jó ha a neve stimmel.Egyébként egy jótanács. a járművek helyzetét addíg nem mozdítjuk el,amíg nincsen kép minden irányból,esetleg a feljebb említett videó. Egy helyszínelő r.örnagy mondta mindíg. Nem az számít mi történ,hanem az,hogy ki mit bizonyít.
2018. nov. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!