Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit kell csinálni ha a bunkó...

Mit kell csinálni ha a bunkó sofőr fenyegetőzik?

Figyelt kérdés
Pl folyton megelőzi a váró sort jobbról, a lezárt területen keresztül, aztán mondja: Bocsi beengedsz LÉGYSZÍVES? De ez az Audijával beleillik a megfélemlítés kategóriájába. Ha valaki nemet mond azt mondja kivágom a szívedet a fűrészél késemmel, vagy kiteszem a srácokat és szétverlek a benzinkúton.

2018. nov. 19. 09:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Gázspray-t tartok magamnál és így vissza merek szólni, de én beengedem még a bunkókat is, mert beragad és jön egy kék lámpás és miatta nem fér el, időt veszít akkor az nem csak a bunkónak rossz hanem másnak is és itt nem a "méltó büntetés a cél" mert olyat senki sem kap. :/
2018. nov. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Én véletlenül nem szoktam észrevenni, hogy kommunikálni próbál velem és véletlenül olyan közel állok az előttem állóhoz, hogy véletlenül SEM fog beférni. Persze ha félted a kocsidat vagy a lelki békédet, akkor inkább szård le, engedd be, úgysem miattad fog hirtelen megváltozni a szemèlyisége.
2018. nov. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

ezt kell csinálni..oszt jónapot.


https://www.youtube.com/watch?v=dUuRaiLe2Hw&t=8s

2018. nov. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
#3-as, ez tényleg meredek :D Csak, ha éppen nem markológéppel van a kérdező, akkor szopacs :D
2018. nov. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
UGat, ugat a marha, leugat mindenkit, és azt mondja hogy az a hülye aki türelmesen kivárja a sort...én azt utasként tapasztaltam. VOLt üldözés is, a többi utas azt mondta majd jól lecsapjuk őket. fél óra múlva meg tőlem kérdezgeti igazam volt nem...jól tettem nem EGYÉBKÉNT is csak a csicska alkalmazottaknak van idejük dugóban várni és a bunkó meg főnök...
2018. nov. 19. 13:58
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
Ajtókat lezárni, telefont elővenni. Csinálsz néhány képet, videót, a rendszámról is. Megfenyegeted, hogy hívod a rendőrséget, ha még mindig pattog akkor kihívod. Ha merészebbnek érzed magad megemlítheted a rendőrök előtt, hogy szerinted be van drogozva, hátha gyorsabban kiérnek (nem hinném).
2018. nov. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom mi az ideális megoldás az ilyen helyzetekre. De azt tudom hogy én hogy védekezek.

Elől hátul kamera van amik bárhova megyek forognak. Emellett könyöklő alatt paprikaspray (vigyázz, ha nyáron bent felejted felrobban és hónapokig szellőztethetsz), illetve az emelőnek a vasrúd része. Ezeket ki lehet magyarázni. És ha tettlegességig fajul a dolog akkor legalább nem üres kézzel vagyok szrban.

2018. nov. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Arra nem is gondol senki, hogy mi van ha egy kisgyerek ül abban a személykocsiban hátul? Nem gondolnám hogy a balhé a megoldás. Van az a nagyon jó mondás, hogy Okos enged...
2018. nov. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#8, tudod, nem sokáig tud tűrni senki épp tegnap olvastam egy cikket, hogy csávó 150-el bedrogozva elgázolt egy gyalogost, aztán egy facebook cikk alatt megjelentek a rokonok és köszönték istennek,hogy túlélte az öcsike a gyalogos ,egy idős bácsi meg már élt eleget és szerencse,hogy ilyen sebességnél bekövetkezett baleset után ki tudott épségbe szállni a sofőr aki ismét mondom l50 km/h -val bedrogozva ittasan elütött egy embert aki meghalt.


Kicsit már idegesítő,hogy az egyiknek lehet a másikat meg még akkor is megbüntetik ha fél órája lejárt a parkolójegye..

2018. nov. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8as vagyok. Én a youtube os videora gondoltam a válaszomban! A 3mas linkjére reagáltam! Az ilyen jellegű önbíráskodást azért át kellene gondolni.
2018. nov. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!