Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tegnap egy csapat rejtett...

Tegnap egy csapat rejtett erőforrás kiborult, mert megüresedett egy parkolóhely, én meg beálltam. Hogy reagálnátok le?

Figyelt kérdés

Bevásárlóközpont emeleti parkoló. Tele van az egész, egymásson állnak az autók. De egy kör után pont megüresedett elöttem egy hely. Beálltam minden extra nélkül. Szállok ki és hallom hogy egy lelakott szarból 8-an üvöltenek, hogy megbsznak, mert már órák óta itt kerülgetnek. Egyik ki is szállt a kocsiból mutogatni, a többi meg kiabált neki hogy "Ne csináld mert megint baj lesz". Persze megmondtam hogy húzzanak a fenébe, de hazudnák ha azt mondanám hogy nem voltam beszrva.


Ti ilyenkor mit gondoltok mi a helyes magatartás?

Főleg ha egyedül vagyok még hagyján, de ha mondjuk gyerekkel vagyok?


2018. nov. 20. 07:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Én most hétvégén az OBI parkolójában jártam úgy, hogy már a 3. parkolóhelyre álltak be épp előttem. Mire odaértem a kiszemelt helyhez, addig mindig beelőzött egy versenyző. :-)

De eszembe sem jutott emiatt veszekedni senkivel, illetve fordított esetben leszartam volna, ha valaki velem kezd el emiatt vitázni (persze a te eseted más a kisebbség miatt :-) )

2018. nov. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Hogy jön ide a gyerek? Senkit nem érdekel a gyerek. Egy plázában ez szinte mindennapos főleg amikor jönnek a pénzköltős ünnepek. Karácsony előtt verekedést láttam pláza parkolóban, két 40 kilós szolipicha esett egymásnak, addig a kanjuk körözött tovább és helyet keresett.
2018. nov. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
21%
Te is tudod a választ, mondani kell, hogy akkor beparkolhatsz a helyemre, gyere. Nem kell túlaggódni semmit, így is úgy iskoerőszakolják maguknak a teret. Ez van, meg kell tanulni tűrni.
2018. nov. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
47%
Mondd, azt, hogy hazavár 3 gyerek és egyébként is mindent felvesz a kocsiban a kamera. Közben azért hátrálj és ha lehet, tavolodj minèl jobban az aggresszortól vagy ha ez nem megy, zárkózz be a kocsiba, ha pedig továbbra is fenyegetően lépnek fel, dudálj (így lesz bőven szemtanú, ami elijesztheti az aggresszort), hívj segítséget és főleg: ne mélyítsd tovább a konfliktust.
2018. nov. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%
Ha annyira siet, akkor miért ne m ő állt be hamarabb? Azé a parkolóhely, aki hamarabb ér oda, ha egyszer nem az övé az egész parkoló. Ha csak magának akarja vegye meg a parkoló üzemeltetőjétől jó pénzért és akkor kiírhatja oda, hogy Gipsz Jakab feketeöves hülyegyerek magánparkolóhelye.
2018. nov. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%

Bennem azért megfordulna, hogy ha otthagyom a kocsit, valami kárt tesznek benne...

Ne tudom, van-e kamera. Mert más esetben nehéz bizonyítani, amit egyedül állítasz...

2018. nov. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

Ha markológéppel mész, akkor itt a teendő:


https://www.youtube.com/watch?v=dUuRaiLe2Hw&t=8s


:D

2018. nov. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó, hogyne, ha azt akarod, hogy rommá verjenek, akkor jó megoldas szétkapni a kocsijukat. Minden mas esetben el kell kerülni a konfliktust, mert nehéz megmondani, ki hogyan reagál annak eszkalálódása esetén. És késsel a hátadban nehéz azt mondani, hogy neked volt elsőbbséged.
2018. nov. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#7-es vagyok, ha a markolóval végzek a kocsival, utána a sofőrjeik jönnek, ha pattognak :D Amúgy nem komolyan mondtam, nem kell leharapni a fejem (legálisan bevásárlóközpontban nem igen parkolhat markológép amúgy)
2018. nov. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%

"Azé a parkolóhely, aki hamarabb ér oda, ha egyszer nem az övé az egész parkoló."

Bár így lenne... Volt már olyan eset, hogy be szerettem volna tolatni egy helyre, de láttam, hogy jönnek mögöttem, ezért megálltam tolatás előtt, hogy el tudjon menni mellettem. A tahója tudod mit csinált? Orral beállt a kinézett helyre és még neki állt feljebb. Mindezt úgy, hogy a fél parkoló egyébként üres volt.

2018. nov. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!