Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A gyorshajtó emberek miért...

A gyorshajtó emberek miért nem tudnak magabiztosan vezetni?

Figyelt kérdés
Nem a száguldozással van baj. Az alapvetően nem egy rossz dolog. Viszont beleütközni másik autókba, zebrákon csikorgó fékekkel túlfutni elég amatőr dolog. Azért lehet ezt kicsit rutinosabban is csinálni.
2018. nov. 22. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Sokkal több gyorshajtó van, mint rutinos, jó vezető... Valóban rossz, ha a gyenge vezető ötvöződik a gyorshajtással, de sajna sok ilyen van.


A vezetni tudó gyorshajtók engem sem szoktak zavarni (max. ha ezzel tényleg veszélyeztetnek másokat, de sok esetben erről szó sincs).

2018. nov. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem minden gyorshajtó töri össze magát, én pl tolom néha 80-90-el is,ahol 50-el kéne, de ha úgy van a helyzet, megállok a zebra előtt, mikor kell, és még a gyalogosok is csodálkoznak, hogy megálltam. Meg aztán kell egy kis magabiztosság is, hogy bátran told neki ilyen helyeken.
2018. nov. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%
Te mit képzelsz magadról! Sztem ilyennel nem illik viccelni még ha nem is annak szántad.. Ilyen utolsó alpári válaszokat felesleges kommentelned! Ha nem tudsz normálisan válaszolni, ami szerintem elvárt lenne akkor nincs helyed az oldalon.. Nagy a szád névtelenül, biztos vagyok benne,hogy szemelyesen nem mernél ilyet kijelenteni. Csak a világ több veled is.. Kérdezőtől bocsánatot kérek csak nem bírom az ilyen embereket sőt irritálnak..
2018. nov. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne mernék ilyet mondani az életben? :D


Én meg a gyorshajtókat utálom akik miatt ártatlan emberek halnak meg.

2018. nov. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rád biztosan nem vonatkozik a fizika, mert rutinosan száguldozol...
2018. nov. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alex Fly ***** válasza:
Aki rutinosan, magabiztosan és biztonságosan vezetb az betartja a szabályokat. Például nem lépi túl a megengedett sebességet...
2018. nov. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
# 2 és ha ki fút eléd egy kisgyerek és megölőd akkor is magabiztos leszel?
2018. nov. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!