Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » "Sürgős gyógyszer" kik ők?

"Sürgős gyógyszer" kik ők?

Figyelt kérdés
Egyre több fehér furgont látok budapesten (főleg hajnalban) ezzel a felirattal. Tudja valaki, hogy kik ők?

2018. dec. 17. 22:00
 1/6 anonim válasza:
100%
Kórházak, patikák, mentőállomások, rendelők ellátói. A gyógyszergyárak kiszállítói.
2018. dec. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

általában az előző nap délutáni rendelések, vagy kórházak rendelései, amit reggel kezdésre ki kell szállítani. Nem tartanak mindent a raktárban, ezért van a futár.


ők viszik a sürgős gyógyszert.

2018. dec. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Továbbá pár tróger, akik egész más dolgokat szállítanak ki, de a parkolóőrök, közteresek no meg a többi közlekedő szimpátiáját próbálják e felirattal elnyerni.
2018. dec. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem feltetlen szavaznam le az utolso hozzaszolot. persze nem kerdojelezem meg ezeknek a feliratu furgonknak az eredeti funkciojat se. Igazabol azert kerdeztem mert tobbfele flottakezeles meg reklam feliratok is vannak rajtuk. nem tunnek tul egysegesnek. en is arra gyamakodtam, h vannak akik csak kiragasztgattak ezeket a feliratokat. en hajnalba szoktam jarni az m0 megyeri hidnal es bekas megyer iranyaba. minden reggel latok tobbet is. szamszeruleg akar 4-5 furgont is reggelente. nemelyik szabalytalankodik is. bar ez pont nem zavar, mert uresek meg az utak joforman.
2018. dec. 19. 08:16
 5/6 anonim válasza:
100%
HA egy kórházban vészhelyzet alakult ki egy beteggel vagy esetleg sürgősen szükség lenne egy gyógyszerre, a kórház azonnal rendel abból a bizonyos gyógyszerből egy raktárból vagy egy bóltból stb... Én ennyit tudtam meg!
2018. dec. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítségeket :) mentek a zöldek
2018. dec. 19. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!