Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » B kategóriás tanfolyam kresz...

B kategóriás tanfolyam kresz és két forgalmi vizsga bukás után át lehet váltani segédmotorkerékpárra? Ott hogy néz ki a forgalmi vizsga?

Figyelt kérdés

2018. dec. 19. 11:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Kresz vizsga az elsőre meg volt de a forgalmi vizsgát teljesen reménytelennek látom.. :(
2018. dec. 19. 11:35
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Én is annak láttam, elsőre megvolt. Ne aggódja ha én nekem sikerült neked is fog. 3 éve vezetek naponta és nem is érzem a saját autóm , pedig naponta parkolok meg járok városba.. ha én nekem összejött mindenkinek sikerül.


20/F

2018. dec. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást. A probléma az hogy lassan e1 eve volt a kreszvizsga ujra meg kell tanulnom mert sok kiesett.

Súlyos hibát vétettem igy nem panaszkodhatok amiért megbuktattak másodjára is.

2018. dec. 19. 15:22
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem lehet. Az egy dolog, hogy "B" kategóriával segédmotoros kerékpárt is vezethetsz, de a vizsga az elsődlegesen a kategóriának megfelelő járművel történik, tehát személyautóval. Egyébként nem látom, hogy mi előnyöd lenne belőle, mert a KRESZ attól még nem fog megváltozni, sőt segédmotorral ismerni kell extra szabályokat is, amik nem jöttek elő autóval a forgalmi oktatás során.


Egyébként elmondom neked, hogy nem kell fejből tudni a teljes KRESZ-t, mert sem a vizsga során, sem az oktatás során nem fog előjönni egy csomó dolog. Amire érdemes figyelni, mert bukást okoznak azokat el fogja mondani az oktató, sőt a gyakori buktatóhelyeket általában többször is végig járatják, hogy emlékezz rá.

2018. dec. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!