Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Azt tudom hogy forgalmi...

Azt tudom hogy forgalmi vizsgán magamtól kell parkolóhelyet választani s parkolni, de pl. párhuzamosan hátra be lehet parkolni ha csak egy hatalmas helyet találok? Én inkább hagynám akkor azt a helyet.

Figyelt kérdés
Úgy tudom kicsi helyre lehet párhuzamosan tolatva parkolni, nagy helyre pedig előre párhuzamosan. Ha vizsgán csak nagy helyeket látok, de nekem párhuzamos hátra van kijelölve, akkor mit csináljak?

2018. dec. 20. 14:44
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
27%
Azt csináld amit kérnek, ha párhuzamosat hátra akkor azt.
2018. dec. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
A kérdés nem ez volt ..
2018. dec. 20. 15:45
 3/31 anonim ***** válasza:
54%
De, az volt a kérdés, hogy mit csinálj amikor megkérnek a vizsgán valamire, azt-e amit te magadtól gondolsz, vagy azt, amit kérnek tőled. Senki nem mondta, hogy ne lehetne tolatva beállni nagy helyre. Én húszból tizenkilencszer tolatva parkolok.
2018. dec. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

de ha nagy hely van akkor előre párhuzamos szokott általában lenni, mert ahhoz kell nagy hely.


illetve nagy helyen a 2. lépésnél mikor egyenesbe kell szedni a kormányt, akkor a nagy hely miatt fogom látni a hátull lévő auto mindkét lámpáját a tükörben??

2018. dec. 20. 17:19
 5/31 anonim ***** válasza:
50%
Ha üres a parkoló, akkor kiválasztasz egy tetszőleges helyet és betolsz oda. Nem is értem miért problémázol ezen, mert ha tök üres a placc, akkor nem kell vigyáznod a másik autóra. Szerintem ennél könnyebb feladatot keresve sem találnál. Ha nem pont a kijelölt helyre tolatsz vagy távol vagy a padkától, akkor a végén előbbre mész és kicsit jobbra kormányzol (kijavítod) és akkor nem kapsz hibapontot sem. Viszont a padkára semmiképp se tolass fel, mert akkor bukta, inkább legyél távolabb tőle és javíts rajta a végén.
2018. dec. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként megjegyzem, hogy a parkoló nem fix, akkor parkoltok, amikor az oktató (vagy a vizsgabiztos, ha ő utasít) mondja és biztos, hogy olyan helyen fog szólni, ahol állnak mások is. Ha csak egyetlen autó van a parkolóban, akkor értelemszerűen mögé vagy elé kell beállnod, attól függően, hogy előremenetben vagy tolatva írja elő a feladat.
2018. dec. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

mi az h olyan helyen fog szólni ahol állnak mások is???

bementünk egy parkolóba, de ott nem votl szabad hely.. illetve egyetlen egy de nagynak találtam igy kimentünk..ilyenkor mivan?? ha pl egy hely kicsi vagy tul nagy, megyünk addig még nem lesz? ez nem bukási ok?

2018. dec. 20. 17:38
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs szabad hely, akkor nem tudsz parkolni. Azért a vizsgabiztos sem annyira hülye, hogy ne lássa.
2018. dec. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

azt képzeld el hogy van 2 autó párhuzamosan, és közte nagy hely..ergó hely az van . de tul nagynak itélem egy hátra tolatáshoz...


ez baj????? be lehet állni ?

2018. dec. 20. 17:50
 10/31 anonim ***** válasza:
63%
Akkor beállsz közéjük, hiszen van helyed bőven. Mégis mi mást csinálhatnál... Vagy a hátsó mögé állsz be vagy az elülső mögé, ez a két opció van. Jobb esetben a kettő közé állsz be és akkor nem köthetnek bele.
2018. dec. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!