Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Van itthon olyan főút, ahol...

Van itthon olyan főút, ahol nincs sebesség korlát?

Figyelt kérdés
Teljesen egyszerű kérdés, autót tervezek az évben venni, de csak akkor, ha van korlátozás mentes főút itthon, mint németben az autobahn. Azért vennék, hogy 300 km-es távot 1 óra alatt tegyek meg, szóval 300-al mennék végig, de ha itthon nincs ilyen, akkor nincs értelme miért autót vennem, mert csak az időspórolás miatt vennék, de ha van vagy megoldható valahogy, akkor veszek.
2019. jan. 6. 06:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
83%
Atyaúristen, ekkora idiótát.
2019. jan. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Koplárovics Béci ***** válasza:
81%
Vegyél helikoptert. Ahhoz még út sem kell.
2019. jan. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
87%

Én csak azt nem értem, hogy miért ennyire szaar már a troll-kérdések színvonala is.

Néha-néha előfordul egy valóban jónak mondható troll-kérdés, aminél látszik, hogy a kérdező fektetett bele egy kis energiát. Na, kedves kérdező, a tied nem ilyen.

Fantáziátlan, unalmas, bármelyik 8 éves jobbat találna ki.

2019. jan. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem megvalósítható.

De olyan autót vegyél, ami 400- al megy, mert a trafipaxok 300- ig még tudnak mérni. 400- nál már nem.

Ha meg feljelent a rendőr mégis, akkor is hülyének fogják nézni a kollégái. Amúgy is, ekkora sebességnéla rendszámtábládat sem lesz ideje leolvasni, így arra sem lesz szükség, h legyenakocsidon.

2019. jan. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Crisopher ***** válasza:
75%
Minek ehhez autó? Mi gyerekként gördeszkával csapattuk ennyivel.
2019. jan. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
80%
Én sokat vezetek a németeknél, az autóm is képes 250-re, de valahogy az átlagsebességem mindig 100 alatt marad. Vagy béna vagyok, vagy nem lehet 250-es átlagot menni, mert rajtad kívül még sok ezer tényező befolyásolja az átlagsebességedet. Arról nem is beszélve, hogy ha 130 felett balesetezel, a német bíróság elég rendesen feltolja a kocsidat a seggedbe.
2019. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Csak egy béna troll akinek reggel suliba kell menni.
2019. jan. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Ha

Ha

Ha.

2019. jan. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Nem troll a kérdés, és már rég nem suliba.:)

Végül is azt hiszem megtaláltam a megoldást, lehet motor lesz belőle. Bár a Kawasaki h2 ninja felmegy 400-ig, bőven elég lesz 250-300 között. Dugókerüléssel is lehet időt spórolni, motorral szinte nem is létezik a dugó fogalom. Nem is értem, itthon miért nincs több motoros, 90-es években rengeteg volt itthon, jó csajjal mögötted. Csak már a csajok se elég tökösek hozzá.

2019. jan. 7. 04:17
 20/24 Koplárovics Béci ***** válasza:
83%

"Bár a Kawasaki h2 ninja felmegy 400-ig, bőven elég lesz 250-300 között. "


Magyar autópályán? Remélem, hogy a veséd és egyéb szerveid rendben vannak. Bár... 300-nál nem sok marad belőlük.

2019. jan. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!